Maja Ostaszewska

6,1
62 379 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maja Ostaszewska

Jako Beatka w ''Przepisie na życie'' jest fenomenalna, jako Wanda w ''Czasie Honoru'' jest niezastąpiona i boska (zakochałem się w jej kreacji, w tej postaci), jako Kulkińska już mi nie podchodzi ale mimo to ją uwielbiam. :P
Ma cudowny, mocny głos (nieco operowy).
Jest śliczna, ma niebanalną urodę, a jej oczy są najlepsze jakie kiedykolwiek widziałem wśród aktorek.

Chodząca perła. Trochę mi przeszkadzają jej poglądy i sposób bycia oraz fakt, że się bardzo rzadko udziela w serialach (co jest po części plusem z jednej strony) ale jak dla mnie jest świetną aktorką. Na pewno tak dobrą, że nie zastąpiłbym jej w danej roli na nikogo innego.
Jej kreacje są po prostu magiczne, niezastąpione, świetne.

Nie przeszkadza mi u niej to, że gra przeważnie histeryczki.
Może i gra w filmach o jednej tematyce, może i dostaje role głównie dramatyczne, ale za to JAK JE GRA(!).
Oglądanie filmów z Panią Mają to czysta przyjemność. :)
Jest niczym czarodziejska nimfa która potrafi w sobie rozkochać widza, uwieść i oczarować, przyzwyczaić do siebie, a potem następuje wielki żal, że tak szybko zniknęła. :( (głównie się to tyczy ''Czasu Honoru'')

Chciałbym zobaczyć Maję w większej ilości seriali. Dlaczego w nią nie inwestujecie, drodzy filmowcy?
Już mam dosyć tych Walachów, Kożuchowskich i Różczek z Bożej łaski (choć tę ostatnią to akurat bardzo lubię).
Więcej Mai! Więcej! Więcej! Tak bardzo proszę! :(

Najbardziej to chciałbym ją zobaczyć w podobnej roli do Wandy z CH. No jakaś rekompensata za jej odejście to nam się należy!
''Przepis na życie'' to trochę za mało (jak dla mnie :P).

Ertix_Poke

Chyba nie zdążyłeś zauważyć, że są aktorzy serialowi, filmowi i teatralni. Bardzo dobrze, że Maja nie rozmienia swojego talentu w nędznych tasiemcach dla mało wymagających widzów. Co do reszty zgadzam się w pełni, moim zdaniem to najbardziej pociągająca polska aktorka i nie chodzi tylko o idealne ciało, ale sposób mówienia, poruszania się itp.

grubom

Właśnie to zauważyłem i taka też jest jej zaleta - nie udziela się zbytnio w telewizji, przez co nie jest tak rozpowszechniona, a jak już gdzieś jest to gra bardzo dobrze (no, z paroma wyjątkami).
Szkoda z jednej strony, że się tak nie udziela w serialach/filmach bo nie każdy teraz ma czas na chodzenie do teatru, a telewizja daje sporą popularność.
Chociaż.., uważam, że teraz ma swoje 5 minut. Maja co raz częściej udziela się w filmach (Jack Strong, teraz Body/Ciało) i liczę na to, że tak szybko z ekranu jednak nie zniknie. :)

Ertix_Poke

zgadzam się z tobą że nie każdy ma czas chodzenia do teatru lub też nie ma jak iść do teatru bo mieszka dużo dalej od dużego miasta, nie przepadam za Panią Mają ponieważ w przystani, patrzę na ciebie Marysiu i w na dobre i na złe bardzo dobrze grała, a teraz nie gra zbyt dobrze. Lubiłam Panią Maję jak zaczęła grać w na dobre i na złe Małgorzatę Donovan siostrę Zosi, szkoda że już tam ani Ostaszewska ani Foremniak tam nie grają. Chciałabym żeby zagrała jeszcze w jakimś serialu bo dzięki serialom zyskujemy bardziej popularność, dzięki rolom filmowym trochę mniej jesteśmy popularni czy poprzez rolę w teatrze, czy teatrze TV.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones