Maja Ostaszewska

6,1
62 541 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maja Ostaszewska

... jedyna sprawdzona przez miliony......
To fragment kampanii bilboardowej (X 2007) z udziałem M.O.
Dziwię się aktorce, że zgodziła się na udział w dość dwuznacznej i niefortunnej reklamie.

pstecki

Nie zgadzam się. Reklama ewidentnie traktuje o internecie, to właśnie Pani Maja miała na myśli. Reklama z jej udziałem piękna, wysmakowana, pełna elegancji, zdecydowanie lepsza niż np. reklamy Tesco czy Biedronki.

Anula20

Mnie też się ta reklama podobała. A jeśli już mowa o reklamach... Aż trzech miesięcy potrzebowałam, żeby zrozumieć, o co chodzi w reklamie Avanti ;). Kiedy w telewizji pojawiła się reklama pierwszego numeru tego miesięcznika, niewiele z niej zrozumiałam, gdyż dla mnie zabrzmiała bardzo tajemniczo. Teraz o wiele lepiej pojmuję przesłanie tej reklamy.

pstecki

Jeśli mam być szczera, to myślę, że oni w tej reklamie użyli tak zwanego skrótu myślowego. Ale pewnie i tak ludzie oglądający tę reklamę połapali się, o co tu biega.

joanna_kordus

fajnie reklamowała avanti albo ten internet.

kinomanka_13

Mnie też się podobała. :)

joanna_kordus

jeśli chodzi o jej role to podobała mi się jej rola Karoliny w przystani, i rola Małgorzaty Donovan w na dobre i na złe, a reszta mi się nie podoba, gdyby grała jeszcze w na dobre i na złe to jeszcze bym ją lubiła, a tak już jej nie lubię, jak zagra jakąś fajną rolę może komediową to zmienię o niej zdanie.

kinomanka_13

Nidy jeszcze nie obejrzałam "Przystani", ale i tak myślę, że to świetny film. Dopóki grała Małgorzatę Donovan w "Na dobre i na złe", to oglądałam ten serial, ale kiedy odeszła z serialu, to już przestałam go oglądać. Niezła była jako siostra Leonia w "Prymasie", podobała mi się także w "Ile waży koń trojański?", szczególnie ten jej prawy sierpowy był ekstra mocny. ;)

joanna_kordus

ogladalam ile wazy kon trojanski ale nie do konca jak bedzie kiedys prymas to
obejrze.

kinomanka_13

"Prymas" chyba leci w tym tygodniu na TVP Kultura bodajże.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones