Maja Ostaszewska

6,1
62 541 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maja Ostaszewska

Maja Ostaszewska i Magdalena Różczka są do siebie bardzo podobne ,jakby były siostrami,zawsze te obydwie aktorki mi się mylą,która to która,mają w sobie coś podobnego:)

Sol1987

Chyba żartujesz !!! Różczka to piękna kobieta o ciepłym uśmiechu i prawdziwy talent aktorski, a Ostaszewska to drewniana brzydula ! W ogóle nie są do siebie podobne !

Natka_Rybicka

Chyba na odwrót... Bo osobiście uważam, że Maja o wiele ładniejsza jest!!! Poza tym potrafi grać. A Różczka totalne beztalencie aktorskie i ta twarz konia po westernie.

prumprumka

Jak dla mnie to Ostaszewska jest do dupy :/ I własnie wcale nie potrafi grać, zawsze gra tak samo, jakas taka wiecznie naburmuszona jest. A Różczka potrafi znakomicie grać najróżniejsze role - np. rola Wandy w Czasie honoru była super, tak samo zupełnie inna rola Julii w Usta-Usta, rola w Oficerze też była zagrana genialnie. I jestem pewna, że w Szpitalu Alicji tez mnie nie zawiedzie ;)

Sol1987

Ja nie widzę ani odrobiny podobieństwa! Różczka jest ładna, a Ostaszewska... cóż.... ma w sumie paskudny ryj.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones