Maja Ostaszewska

6,1
62 379 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maja Ostaszewska

I z wyglądu, i z wizerunku przypomina mi tę francuską gwiazdę. Chyba najbardziej zjawiskowa polska aktorka, obok Magdaleny Cieleckiej.

laxman

Nom albo Sophie Marceau.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
laxman

Mam identyczne spostrzeżenia. Wszystkie trzy aktorki są takie enigmatyczne i przez to interesujące. A Maja i Charlotte wydają się takie spokojne. Moje wzory niedoścignione.

monikamazgola

Zgadzam się ze wszystkimi, bardzo lubię oglądać powyższe aktorki na ekranie :)

laxman

Magdalena Cielecka może i ma talent, ale jak dla mnie to ma zwyczajną urodę.
A co do porównań z Charlotte Gainsbourg to nie ma o czym pisać. Pani Maja jest ładniejsza. :)

Ertix_Poke

Magdalena Cielecka brzydko się starzeje, im starsza tym ma mocniejsze rysy twarzy - jak była młoda była piękna. Majka ostatnio świetna w Pitbulu jako Kuguar.

Ertix_Poke

Po prostu, Charlotte Gainsbourg jest zwyczajnie bardzo brzydka, choć niewątpliwie utalentowana.

laxman

Mnie się kojarzy z Laurą Dern

Breadfan

No tak, ale ona jest blondynką. :P

laxman

gdzie Rzym gdzie Krym . Charlotte to dama kina . A Ostaszewska też nie taka ortatnia , ale jeszcze sporo wody upłynie nim ośmiele sie użyć porównania w twój deseń ;)

laxman

Fajna jest, ma coś w sobie

laxman

własnei chciałem to napisac ale byłes pierwszy : ) ale moze troche do dakoty johnson w niektorych filmach

użytkownik usunięty
laxman

Mnie z kolei bardzo przypomina Helenę Modrzejewską. Ma ktoś podobne wrażenie, gdy ogląda zdjęcia Modrzejewskiej? ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones