Maja Ostaszewska

6,1
62 379 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maja Ostaszewska

Nie wiem czy ktoś prócz mnie pamięta Maję Ostaszewską ze spektaklu Teatru Telewizji...Nie pamiętam zbyt wiele, nie mówiąc nawet o tytule, jedyne co pamiętam to kilka scen, oraz to że wątek dotyczył jakichś obrączek zamurowanych w ścianie mieszkania, czy coś takiego. Była też postać staruszki która opowiadała młodemu małżeństwu o lokatorach którzy mieszkali tam wcześniej, oraz wstrząsająca ostatnia scena z postaciami tych ludzi.
Czy mój marny opis przypomina może komuś co to było?

raissaruda

Mnie ona kojarzy się ze spektaklem Teatru Telewizji, opowiadającym o schizofreniczce (w tej roli Maja), która opowiadała swojej matce jak wygląda jej życie (matkę zagrała Anna Dymna). Właśnie szukam tytułu tego filmu, wiem że był nadawany w TVP 2, niestety nie pamiętam kiedy to było...
Może o to Ci chodziło? :P

711

Nie, ona tam była w miarę normalna ;)
Standardowa kreacja, czyli mokre wystraszone oczy. I to mieszkanie, w którym skuwali tynk ze ścian żeby znalezc te obrączki...

raissaruda

Niestety nie mam pojęcia o jakim filmie mówisz. Poszperam w sieci, jak coś znajdę - dam znać! :)

711

Też szukałam, ale może Ty będziesz mieć więcej szczęścia :)

711

Jeśli chodzi o sztukę z Ostaszewską i Dymną to zapewne chodzi Ci o "Chciałam Ci tylko powiedzieć...", co do spektaklu z obaczkami itp. to niestety nie wiem o co może chodzić, ale być może poniższe dwie strony pomogą Ci w znalezieniu tropu:

http://www.filmpolski.pl/fp/index.php/513128
http://www.e-teatr.pl/pl/osoby/10790,karieratv.html#start

Na tych dwóch stronach są spektakle dla Teatru TV w których grała Maja Ostaszewska, na pierwszej stronie po kliknięciu w link są opisy przedstawień, drugi link pomoże Ci znaleźć jedynie recenzje na temat niektórych z tych sztuk.

raissaruda

"Dobry adres" Krukówka i Stenka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones