Maja Wodecka

Maria Halina Wodecka

7,6
742 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maja Wodecka

Jak na tamte czasy jena z najpiękniejszych "aktorek", Braunek to może jej buty czyścić.

ajron1960

W tamtych czasach byla jeszcze jedna: Teresa Tuszyńska.

ajron1960

To raczej Ty mógłbyś im obu buty czyścić prostaku. Do kobiet, z zwłaszcza tak utalentowanych i pięknych należy się szacunek. Zwłaszcza, że prócz urody była niezmiernie inteligentna o czym świadczy dyplom z UJ.

Jakub_Mroz

No właśnie pani Wodeckiej z przyjemnością wyczyściłbym buty tak z 50 lat temu. Nie chciałem obrazić pani Braunek, zwrot może jej buty czyścić należy rozumieć w cudzysłowie. Braunek jako aktorka mnie nie porywa, jako buddystka konfuduje. Oczywiście jej dokonania w filmie (powierzone role) są niemałe. Odbierane w tamtych czasach zdecydowanie jako nie wybitne, była krytykowana zarówno jako Izabela Łęcka jak i Oleńka. Natomiast swoim wpisem chciałem dać dowód zachwytu nad uroda pani Wodeckiej , piękna i zgrabna wtedy, a także dzisiaj po latach jej uroda wydaje się aktualna.Zaprzepaściła karierę aktorską cóż w takich czasach żyła, za to może być dumna ze swojej pracy i ...męża.

Jakub_Mroz

Pewien, że tak powiem, prezydent, też ma dyplom z UJ...

czoper62

haha, masz rację... dyplom to nie wszystko Trzeba mieć też kręgosłup.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones