Maja Wodecka

Maria Halina Wodecka

7,6
742 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maja Wodecka

Porywajacej urody aktorka, pamietana przede wszystkim w kapitalnym Dancingu w kwaterze Hitlera, majac za partnerow Olgierda Lukaszeiwcza i Andrzeja Lapickiego aktorsko im nie ustepowala, a uroda niewiele mlodych aktorem mogloby sie z nia rownac zarowno teraz jak i w przeszlosci. Tylko schrupac ;)

torgm

Pierwszy raz wszedłem na jej profil, pierwsze wrażenie... pierwsza myśl... hmm... bardzo przystojna :-).

torgm

o tak, bardzo oryginalna i śliczna...wielka szkoda, że chyba jednak nie wykorzystana w filmie polskim

torgm

porównanie nie na miejscu, ale... - w "Człowieku z M-3" zagrana przez nią postać, wizualnie bardzo przypominała mi współczesną "pop-star" Katy Perry ;)

aciekz

prawda! :) nie zauwazylam tego wczesniej!

mila1082

Niewykorzystana, bo zaraz po "Dancingu" wyjechała do Francji "robić karierę". I nie zrobiła. Teraz jest żoną Adama Zagajewskiego.

mila1082

Hmm.... w pierwszej chwili myślałem że to joanna Osyda z M jak milość, podobieństwo uderzające.
http://www.filmweb.pl/person/Joanna+Osyda-1144325

Azot94

Żart...

torgm

Dzis obejrzalem film "Ostatni swiadek" z 69r z jej udzialem. Gra tam Niemke, corke profesora. Sporo czasu paraduje w bikini. Jest co podziwiac :)

torgm

Nic dodać, nic ująć

użytkownik usunięty
torgm

A możesz mnie oświecić co ustrój kraju ma wspólnego z urodą tej pani?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones