Manu Bennett

Jonathan Manu Bennett

8,1
11 622 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Manu Bennett

Kapitalny jako Slade Wilson i moja ulubiona postać.

Kinomaniak_136

No ba xD. O ile w Spartacusie sporo innych osób mogłoby zagrać Crixusa (co nie znaczy, że Bennett źle gra - jest świetny, ale po prostu nie niezastąpiony), o tyle w Arrowie Deathstrokiem nie mógłby być absolutnie nikt inny xD. Ten gość jest wprost stworzony do tej roli - on nie gra Wilsona, on nim po prostu jest :D. Mam nadzieję, że powróci w trzecim sezonie.

pl_szajba

No fajnie by było jakby pojawił się w 3 sezonie.I zgadzam się z wszystkim co napisałeś/aś :)

Kinomaniak_136

uwielbiam Slade'a ,Manu gra go pierwszorzednie . ogólnie mam nadzieje ze pojawo sie w 3 serii bo Slade i Malcolm to sila serialu Arrow

Kinomaniak_136

Uwielbiam go w "Arrow"! Nie skończyłem jeszcze drugiego sezonu, ale mam nadzieję, że pojawi się w trzecim, bo po prostu pokochałem tę postać :)

RevanAvenger

A w którym jesteś odcinku?

Kinomaniak_136

W tej chwili na 17 drugiego sezonu i powiem tyle, bez spoilerów, od pewnego odcinka jestem strasznie zasmucony i wściekły (dokładnie jak Slade). Czekam na ciąg dalszy, ale aż boję się co będzie dalej.

RevanAvenger

Aha, to jeszcze wiele przed tobą :)

RevanAvenger

Ja jutro oglądam odcinek pt. Deathstroke ;p mam nadzieję że go nie uśmiercą :D za bardzo lubię tego gościa ;D

JohnSheppardPL

I jak wrażenia?

Mursar2

Nie chcę spoilerów prawić, ale podobało mi się ;) wrócił na swoją wyspę :P trochę w nietypowych okolicznościach

JohnSheppardPL

Slade jeszcze wróci i namiesza,bez obawy.On dotrzymuje obietnic.

mario_1981

Oby! Bo po ostatnim odcinku (3 sezon odcinek 14) jestem zawiedziona! Za mało Slade'a :(

Zgadzam się ze wszystkim co napisaliście, też go uwielbiam, moja ulubiona postać :)

Kinomaniak_136

też go lubie i ma coś to w sobie że jest przystojny ale mam nadzieje że będzie potem dobry .

Kinomaniak_136

Mi osobiscie slade sie nie podobal, za to w spartakusie genialny

Kinomaniak_136

Szczerze Slade Wilson najciekawsza postać z całego serialu Arrow ;)

Kinomaniak_136

i powraca w gościnnej roli do Arrow w odc 5x08

rafiq11

Tyle,że bez Manu.

Strefa52

Jest za to w 6 sezonie. Nie napisze nic by nie spoilerować

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones