Manu Chao

José-Manuel Thomas Arthur Chao

6,4
7 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Manu Chao

jak dla mnie najwspanialszy artysta muzyki rozrywkowej. rytmy nietuzinkowe a teksty madre... szkoda ze nie jest bardziej rozpowszechniony bo nikt nie wie o kogo chodzi gdy mowie ze lubie jego tworczosc

jay_jay

zgadzam sie z tobą. manu jest wybitnym artystą. ale wg mnie dobrze ze nie jest taki znany, mozna powiedziec, ze u nas słucha go elita, która chce czegos wiecej niz szajs płynacy z radia. btw świetne ma koncertowe kawałki i reprezentuje dobra opcje polityczna:D

ka44jareq

Prawda, szkoda tylko, że słucha go tylko nieliczna ilość słuchaczy, bo właśnie dzięki tekstom potrafi przemówić do serca. A artystą jest po prostu genialnym :P

jay_jay

ma świetne teksty!
pzdr.

mi vida, charquito d'agua turbia,
burbuja de jabón.

jay_jay

Spoko, podzielam opinie, ale żałuję, że w warstwie muzyczno-wokalnej się chłopak za często powtarza. Jedni mówią na to "własny styl", ja określam to manierą , bądź też (s)hitem, który warto by było wyeksploatować ile wlezie. Jeśli chodzi o różnorodność (a ja właśnie w tym gustuję) to Manu niewiele ma do zaproponowania, ale cenię go za aktywizm, klarowne poglądy i parę innych kwestii.

jay_jay

Jest znany ale nie u nas. W krajach hiszpańskojęzycznych itp sprzedaje się bardzo dobrze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones