Marcia Gay Harden

7,4
11 487 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marcia Gay Harden

że mam ochotę przełączyć gdy tylko pojawia się na ekranie. Nie ujmuję jej talentu tylko po prostu jej nie lubię. W którym filmie wg was zagrała najciekawszą/ najlepszą rolę?

TRROL

mam to samo, strasznie drazni ;p

TRROL

mnie też strasznie irytuje, może przez ten uśmiech. Ale bardzo mi się podobała w Joe Black

anndyj

tez mnie draznila dopoki nie zobaczylem jej w Canvas. Swietnie zagrala chorą psychicznie.

ShandoO

Bo to jest dobra aktorka, tylko ma w sobie coś takiego co mnie od niej odrzuca.

anndyj

tak samo

TRROL

Mam tak z nią i Mullgan. One obie mają taki sztuczny rozhisteryzowany wyraz twarzy , zawsze ten sam , czy się śmieją czy płaczą.

TRROL

Myślałem, że jestem sam. No ma coś kobita w sobie- dlatego jak dla mnie genialna w rolach lekko ześwirowanych, despotycznych fanatyczek. No nie przepadam za nią na ekranie

TRROL

niesamowite, że tak po prostu wpadłam w ten wątek - a więc nie jestem sama - dziwnie się czuję patrząc na tą aktorkę, i zupełnie nie wiem dlaczego... drażni mnie, a widzę, że ma na swoim koncie oskara...

TRROL

Strasznie mi kogos przypomina ale nie wiem kogo i musze przyznac, ze nawet mnie kręci :) ma w sobie cos.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones