Marcia Gay Harden

7,4
11 497 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marcia Gay Harden

Aktorka jest dobra, trzeba przyznac.. Ale role jakie bierze sa tragiczne, rzeka tajemnic, mgla, into the wild, niewidzialny gra zawsze durna i najgorsza babe !!! Nie lubie !!!

Matis

no powiem ci że tak świetnie zagranej durnej i najgorszej baby jak we mgle dawno nie widziałam. Nie wiem, czy wogóle widziałam... No ok jeszcze Kathy Bates w Misery. Wiesz jak ciężko jest zirytować widza do tego stopnia, że jest zadowolony z tego, że grana przez aktora postać ginie? ( też tego nie wiem, ale myślę, że ciężko:P) Wiadomo, można sobie pomyśleć "OK. Zły bohater - dobrze mu tak". Źle zagrana rola tego typu wywołuje uśmiech ironii na twarzy widza. Ale tak, żeby odczuć realną ulgę , że ktoś w końcu uciszył tą 'durną babę' - to sztuka.

PinkBubbles

No tak ma "talent" do bycia wredną babą.. Rozumiem tylko mgła czy jakiś inny ale nie ciągle ! Wychodzi na to, że Marcia nie musi wcale grać ;P
A Kathy Bates w Misery to świetna gra aktorska i to widać.

Matis

Właśnie oglądam 'Joe Black'. Tu nie gra wrednej baby :)

PinkBubbles

oglądając "Mgłę" chciałem własnoręcznie zabić kobietę graną przez Marcię. (SPOILER) Dlatego moja radość była wielka, gdy została zastrzelona. A Marcia zagrała fantastycznie!

Mr_MarQx

Typowa zagrywka Kinga, jak już kreśli wizerunek złej postaci to idzie na całość. Zochydza po całości: zły dłubie w nosie, nie myje rak przed posiłkiem, pije krew niemowląt i męczy koty.

ProF_A_N_

I za to go kochamy, prawda? Za to że potrafi to zrobić, nie że wszystkie jego postacie są czarno-białe. Bo nie są .
Pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones