Marcin Bosak

6,6
11 142 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marcin Bosak

Moglby dostac jakas glowna role w filmie.Chetnie bym go widzial jako psychopata ;)

madre_2

Haha, ja też:D Ma wygląd w sam raz pasujący na kogoś takiego, oczywiście piszę to bez żadnej złośliwości.

madre_2

Zgadza się. W tłumie celebrytów wyróżnia się czymś, tylko jego potencjał jest niewykorzystany. Równiez chciałbym go zobaczyć w roli pierwszoplanowej. Widziałem ostatnio epizodzik w Na Dobre i na złe i musiałem przyznać, że drugiej tak wyrazistej i dobrze zagranej roli (nie licząc starego wygi Żebrowskiego hehe) nie było!!!

maycheck44

Zagrał świetnie w "Londyńczykach", jestem pod wrażeniem! Mimika twarzy, swpista naturalność- jest boski!:) szkoda, że nie obsadzają go w rolach kinowych!!! nadaje się na jakiegoś typka spod ciemnej gwiazdy:)

madre_2

Moglby zagrać Kajetana Poznańskiego:)

madre_2

Może nie koniecznie psychopate ale na pewno chciałbym obejrzeć coś z nim w roli głównej, zawsze jest go za mało

Filmaniak_19

Degenerata (i to niezłego) już ma na koncie - w serialu "Pitbull". Rola co prawda drugoplanowa, ale zagrał świetnie, charakteryzacja też niesamowita.

jan_niezbedny0

to jeszcze można teraz dołożyć rewelacyjną kreację w Kruku (Szymon Wasiluk), po prostu miodzio

RainMaker86

Dokładnie polubiłem go za role tego psychola, a tak to byłem sceptyczny co do niego, a teraz będę śledził filmy z jego udzuałem.

RainMaker86

Też widziałem - dobry. Widać, że się nadaje :)

madre_2

No i spełniło się twoje marzenie. W "Kruku" gra takiego psychopatę morderce.

bredny

Ale sypiemy SPOILERAMI aż miło:P

WujekChu1ek

Zapomniałem się. Teraz nawet nie mogę edytować. A raczej ktoś kto tu zajrzy to serial widział :)

bredny

Każdy dodał od siebie po cegiełce, za późnoXD

madre_2

Jak ktoś chce zobaczyć jego psychopatyczne oblicze, to w Warszawie można go zobaczyć w Teatrze Polskim w spektaklu "Król". Przerażający ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones