Marcin Bosak

6,6
11 208 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marcin Bosak

ja naprawdę myślę, że on na 1/10 nie zasługuje, ale właśnie taką ocenę mu wystawiłem i wzywam was, odwołuję się do waszego sumienia, zróbcie to samo, tak być NIE MOZE!!!

dog_in_the_fog

Pomyśl o tym, że go ludzie lubią. Inaczej nie miał by takiej wysokiej oceny...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Bruno

Mogę ci, pawruti wymienić 50, albo i 100 ludzi filmu, którzy są 100 razy lepszymi aktorami niż pan Bosak. A to, że ludzie go wybrali nie ma nic dorzeczy. Niedawno w jakimś plebiscycie ludzie wybrali Mandarynę - czy oznacza to, że jest ona najlepszą polską wokalistką?

dog_in_the_fog

omg. też tego nie rozumiem. to jest pomyłka... tak jak ten Maciej Zakościelny jest przed Angeliną Jolie. x____X'
to jest jakieś nieporozumienie. albo Liv Tyler jest za Bosakie... i Bellucci!
albo Cage, Freeman.
gwiazdy!
za jakimś chłoptasiem, który właściwie wcale tak dobrze nie gra, tylko podoba się nastolatkom napalonym. x_X
Ewan McGregor na 74 miejscu... przecież to jest masakra, powinien być w pierwszej 20.
boże, większość głosów to pewnie jakieś podniecone nastolatki na jakichś tam chłoptasiów, którzy grać nie umieją, tylko mają wygląd.
a historie kina są daleko.
wystarczy spojrzeć na pierwsze miejsce. jakiś nieznany Michel Brown.
ja np. o nim nie słyszałam.
ot co.

oops_error

cytat: "za jakimś chłoptasiem, który właściwie wcale tak dobrze nie gra, tylko podoba się nastolatkom napalonym."

Gra dobrze...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones