Marcin Bosak

6,6
11 134 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marcin Bosak

niestety polskie bagno zwane kinematografią nie pozwala mu na rozwinięcie skrzydeł, zeby zarobić musi grać w debilnych serialach.
gdyby sie urodził w stanach byłby topowym aktorem

BlackShit

Mnie rozwalił rolą w Ciachu - debeściacki pantofel

BlackShit

Zgadzam się, to świetny aktor

BlackShit

Dla mnie jego role są bliźniaczo podobne. Widziałem z jego udziałem kilka filmów i seriali ja nie bardzo widzę różnicę między jego rolami w np. w"Nowej", "Hotelu 52", "Generale" czy "Londyńczykach" różnicę w kreowanych przez niego postaciach w dużej mierze wyznacza scenariusz, a nie on sam. W wszystkich wspólnych cechach danych postaci pan Bosak moim zdaniem jest taki sam. Czekam na "Hidden" i "80 milionów" może tam będzie lepiej.

BlackShit

wcale nie jest dobrym aktorem, w każdym filmie gra tak samo. Nie nadaje się do niczego więcej niż do głupkowatch seriali typu M jak miłość. Miał okazję wykazać się w "Odwróconych" i nic ciekawego nie pokazał. Teraz ma zagrać w filmie o Smoleńsku, co według mnie rozwali mu karierę na długie lata, bo będzie ciągle kojarzony z tym filmem. U mnie ma cały czas 1/10.

zonk_2

W M jak Miłość to on zagrał na samym początku, po czym sam odszedł. Rola Kamila dała mu rozgłos jako taki. Później grał już głównie w filmach, nie serialach i aktor naprawdę ma potencjał. Przynajmniej nie sili się na udawanie kogoś kim nie jest, albo na udawanie gwiazdki jak większość...

zonk_2

Jak mu dają podobne role to gra tak samo policjanta, czarne charaktery albo przemadrzałych nowobogackich frajerów co mozna wyciągnac z 3 rol na krzyż, ktore przewijają sie we wszystkich polskich produkcjach... niech mu zaproponuja cos ciekawego u fajnego reżysera jakaś porządną, zlożona role, to się chlopak wykaże...

BlackShit

Młody, zdolny, i ludzie go lubią.Myslę że jest wschodzącą gwiazdą wielkiego formatu.Wróżę mu wielką karierę.Przydałaby się jakaś naprawdę ekstra produkcja....role facetów z charakterem to coś co chyba każdy lubi. Marcin to ma i prosze mi tu nie pieprzyć.

BlackShit

Kurde, CzarnaFekalio, jednak potrafisz napisać coś mądrego. Zgadzam się z tą opinią w pełnej rozciągłości.

BlackShit

Sad but True... A jeszcze promuje się totalne beztalencia tylko dlatego, że mają dobrze usytuowaną rodzinkę...

ciech007

To nie jest specyfika typowa dla Polski.

BlackShit

Muszę się zgodzić z tobą po raz kolejny. Polska to nie tylko bagno w kinematografii, ale i bagno w polityce, religii, reklamach tv, sporcie i w użytkownikach FW (dance_macabre vel lotr12345 vel bolec12345, vel smoking i dziesiątki innych kont które utworzył).

tomucho77

Gadasz totalnie od rzeczy! Polska wymiata w tych wszystkich dziedzinach. Polska to normalny, rozwinięty, nowoczesny kraj Zachodu ze zdrowymi zasadami i strukturami. Silna tam, gdzie kraje z renomą są silne. Inaczej żadnej Polski by nie było!

czomo12

Pozdrowionka trollu :)

BlackShit

Mnie jakoś nie przekonuje. 1/10.

Marik1234

A kto ciebie TROLLU przekonuje ?

tomucho77

Na pewno nie ty.

Marik1234

TROLLU a czy jest jakiś aktor, aktorka (NIE PIOSENKARZ CZY PIOSENKARKA) którym dajesz wyższą notę niż 1/10 ?

tomucho77

Są ale co cię to obchodzi.

Marik1234

Obchodzi mnie to dlatego bo chciałbym tobie pomóc nim będzie za późno !

tomucho77

Mi nie trzeba pomocy. Nawet jeśli mnie w dupę je..ą.

Marik1234

I tak otwarcie przyznajesz się do tego ?

tomucho77

Na pewno nie w realu. Zresztą odnośnie Bosaka nie zmieniam zdania. To słaby aktor i tyle.

Marik1234

Skoro w realu nikt cię nie bolcuje (szczerze wątpię w to) to jak można je*ać w dupę w necie ?

tomucho77

Paszoł won trollu który wyzywa innych trolli od trolli.

BlackShit

Straszne chamstwo pisać takie brednie o Polsce!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones