Marcin Bosak

6,6
11 183 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marcin Bosak

Nie wiem czy wiecie ze .. MArcin Bosak(Kamil) odchodzi z M jak miłość . Szkoda bo to bardzo pozytywna postać !

dawidek1990

aak, jak on odejdzie to ja już tego nie oglądam

dawidek1990

Wielka szkoda, że chce odejść. Marcin! A nie mógłbyś zostać...? Aż trudno sobie wyobrazić bez Ciebie ten serial...

dawidek1990

eeejjj... a mozecie mi powiedziecdlaczego odchodzi???

dziewiona

odchodzi bo juz nie chce grac w tym dennym tasiemcu

dawidek1990

nie martw się marcin... to nie przez Ciebie nie ogladam M jak miłośc... więc nawet jak odejdziejsz nie zacznę :P

dawidek1990

Kiedy "M jak miłosc" znudzi się wreszcie ludziom??

stella

Ja nie oglądam tego za czesto, ale poprostu ciekawi mnie dlaczego odchodzi i co sie stanie z tym filmwm kiedy wszyscy bedą sobie tak odchodzic...

stella

Polak to taki dziwny osobnik - jak widzi że większości rodaków coś się podoba to tego nienawidzi i pluje jadem - na większość i na to co lubią. Ktoś lubi być Katolikiem - prześladujemy go, ktoś lubi Radio Maryja - wywalić go z kraju, ktoś lubi "M jak Miłość" - wyrzuca się mu, że ogląda (niby)tandetę. Nie lubisz Katolicyzmu - nie chodź do kościoła, nie lubisz Radia Maryja - nie słuchaj, nie lubisz "M jak Miłość" - nie oglądaj. To chyba dosyć proste i logiczne.

dawidek1990

taa, Kamil to niezwykle pozotywna postać :P, szczególnia jak zalicza kolejne panienki i imprezy
a Marcin Bosak taki fajny jest
no a co do "M jak miłość" to jak ktoś nie chce to nie ogląda, proste, choć dla niewielu osób
pozdrawiam

LeiA

tak. jak tak dalej pójdzie to będziemy oglądać lucka i barbarę,bo oni trzymają sie rękami i nogami tego serialu.myślę,że marcin dobrze zrobił odchodząc z tego serialu(dobry moment)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones