Marcin Bosak

6,6
11 208 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marcin Bosak

moja siostra powiedziała, że z tego serialu wywaliłaby wszystkich aktorów, zostawiłabyby tylko jego i Brudera :D

Dzasmin

Bruder jest najbardziej naturalny w swej grze nie ma co hehe ciekawe ile bierze za odcinek,moze Marcinek chcial wiecej kasy i dlatego odszedl bo niezgodzili sie czy tez odszedl bo uwazal ze gra w serialu go ogranicza...ciekawe dlaczego starsi uznani aktorzy dalej grają skoro to taki glupi serial.Az tak są wyrachowani ze tylko dla zysków?Jakos niewierze.

ganz74

Ze "starszych uznanych" widzę tam tylko Witolda Pyrkosza. A co on ma biedak robić na emeryturze, działkę uprawiać? Niech sobie chłopina jeszcze trochę pogra w serialu, w którym nie musi się przynajmniej aktorsko wysilać

ganz74

Marcin odszedł dlatego, że nie chciał się ograniczać do jednej roli, w dodatku w serialu. Zrezygnował, bo wolał szukać dla siebie czegoś ciekawszego - czytałam w jednym z wywiadów ;].

Jenna_2

Faktycznie, rola Kamila trochę ograniczała wykazanie się jego możliwościami aktorskimi, aczkolwiek i tak to była najlepsza postać. Mądrze facet postąpił wycofując się z "M jak miłość", bo ten serial jest jak tonący statek. Z całej tej ekipy fajną rolę ma Pyrkosz, moim zdaniem. I on w tej roli się przynajmniej sprawdza, nie to co reszta. Czekam na następne filmy z udziałem Bosaka. (:

forever

I love You BOSACZEK

Dzasmin

Dokładnie Kamil był nie wyjęty, nie ma już takiego aktora w obsadzie.
Z resztą każdy Kamil rządzi...:D

Dzasmin

Święta racja, ma PRAWDZIWY TALENT, stratę z tego powodu nie poniósł On sam, ale serial. Gdyż Marcin nie mógł rozwinąć tam skrzydeł, jest stworzony do lepszych ról i to w prawdziwym filmie na poziomie. Jeszcze jedna bardzo ważna rzecz-nie uległ presji i nie wystąpł w Tańcu z gwiazdami, ani w żadnym podrzędnym show!!!!!!!!!!!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones