Marcin Chochlew

5,7
264 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marcin Chochlew

on jest fajny i ja go lubie gra duzo lepiej od niektorych aktorow w na wspolnej przede wszystkim jest duzo lepszy od tego tragicznego typa co gra Igora..

użytkownik usunięty
G__I__Jane

nie wiem , nie ogladam tych wszyskich telenowal bo to jest, wg mnie, strata czasu, ale rzeczywiście Marcin Cholchlewicz to super chlopak, który wczorajszym swoim wystąpieniem, na radomskiej scenie, podbił moje serce i duszę! Jego obecność na scenie tworzy niesamowita atmosferę!
marcelina

Nie powiedzialabym ze Na wspolnej to telenowela :|
Marcin jest bardzo fajny :P Nie wiedziałam tylko że ma tyle myslalam ze ma jakies 20 -22 :)

Nikki

Poznałam, sympatyczny gość...juz ja swoje wiem, hi,hi. Pozdr. jeśli tu zachodzi. Kamkaja@gazeta.pl

kamkaja

Na wspólnej to nie telenowela? A co takiego? Może program publicystyczny? :P

Presiu

witam :)
Program publicystyczny to raczej nie z samej definicji ;P Wypowiadać się o poziomie byłby z mojej strony nietaktem, gdyż nie oglądam "Na wspólnej" i innej...Marcina miałam okazję oglądać w teatrze w 2 spektaklach jak i "poznać" prywatnie. Nie czuję sie jednak powołana to wygłaszania osobistej opini na temat Jego osoby, bo Go zwyczajnie nie znam na tyle a jeśliby nawet to nie zrobiłabym więcej prócz tego co napisałam...sympatyczny gość ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones