Marcin Dorociński

Marcin Grzegorz Dorociński

8,3
78 420 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marcin Dorociński

mam w zadzie jego urodę ...ale fantazyjność i ulotność w każdej roli wraz z zaangażowaniem w każdy scenariusz sprawia ,że lubię ten jego sceniczny amplois....zayebisty facet...wy śmieciowi użytkownicy filmwebu posiadacie jakieś banalne materiały o Marcine ze swoich ulubionych portali o ludziach i dla idiotów?:D amen był w pacierzach ale wy ...wami gardzę jak najzimniej można gardzić społeczeństwem bez samodzielnego myślenia :D

Aleksander_Emil

"emploi".. I nie denerwuj się tak! ;)

Jamajka_73

cieszysz się ,że mogłaś mnie poprawić? czy jest to bardziej dobroczynna potrzeba usprawniania ?:)

Aleksander_Emil

Ani to, ani to..
Generalizowanie z reguły się nie sprawdza stary.
Jako "użytkownikowi filmwebu" nie podobało mi się również określenie "śmieciowi", skoro jednak pytasz o co kaman :)

Jamajka_73

,a podoba Ci się jak ze śmieci ludzie wyciągają produkty zdatne do konsumpcji?:) także słowo śmieć z Twojego punktu widzenia nijak ma się do tego jak ja postrzegam śmieci:)

Aleksander_Emil

Wrzuć na luz, albo zażyj leki; nie zamierzam więcej z Tobą dyskutowac ;)

Jamajka_73

wydaje Ci się ,że miałaś jakiś wybór napisaniem tego komentarza?...mocne:D

Aleksander_Emil

Tak, tak > z tragarzami :D

https://www.youtube.com/watch?v=poKypDc58yU

Jamajka_73

z Bareizmu pisałem pracę dyplomową szanowna koleżanko:)

Aleksander_Emil

?....
Jednak zażywaj regularnie leki Kolego...

Jamajka_73

czyli jednak kretynka która na wszystko chce przepisywać lekarstwa ,a swoją chorobę psychiczną ukrywa przed całym światem...ty wez się dobrze zmasturbuj to ci przejdzie diagnozowanie innych....

Aleksander_Emil

Tutaj kolego właściwie we wszystkim pudło. Mam całkiem udane życie, również to seksualne :D
Swoich problemów, szczególnie frustracji seksualnych, nie przypisuj innym; wydaje mi się, że bedziesz wtedy może odrobinę mniej nieszczęśliwy ;D

Aleksander_Emil

Zapomniałabym o najważniejszym!
Jesteśmy na portalu filmowych i ja dlatego tutaj czasem jestem.
Wobec tego filmowa zagadka:

W jakim filmie i kto, z różnych (nieistotne tu z jakich) powodów wypowiedział kwestię "suck my dick"?
Mała podpowiedź: to kobieta oraz była żona Bruce'a Willisa.
To moja serdeczna dedykacja,
:D


Jamajka_73

Twoje szczęście zaiste jest siłą pisaną i również moim szczęściem tak bardzo prawdziwym jak Twoje dedykacje...:) nawet sam fakt przyznania się przez Ciebie jak Ci dobrze w życiu diagnozuję jako potrzebę wykrzyczenia "JAK MI DOBRZE"...spokojnie, głęboki oddech i teraz chwal się co zazwyczaj łykasz z tych recept w które chciałaś mnie wkręcić?:) pozdrawiam NAJSERDECZNIEJ JAK POTRAFIĘ:)

Jamajka_73

,a tak bez over...naprawdę jesteś ode mnie starsza o 6 lat...i nadal na recenzji tylko www?... masz swój kanał na yt?

Aleksander_Emil

Nie mam większej potrzeby aktywności tutaj. Film to dla mnie relaks, przyjemność i inspiracja.
Na YT konto, gdzie właściwie możesz zerknąc w moje z kolei gusta i inspiracje muzyczne. Ale to tylko wielki, spontaniczny zlepek "to lubię".
YT: "Kayah Parel"
Mój świat muzyczny jest z kolei gdzie indziej w wirtualnej przestrzeni ;)
A jak to u Ciebie wygląda?

Jamajka_73

nie wiem jak masz na imię ..ale ja Aleksander wtóruję bardziej tej wibracji która poza wszelkimi nawiasami pozwala plastycznie bawić się świadomością zarówno tą związaną z gustami filmowymi jak i z medytacją pozbawioną w trakcie zgiełku:) na yt mam swój content ale póki co jestem zbyt nieśmiały aby to wrzucić pro publico bono....

Aleksander_Emil

Jestem Iwona.
Miło było poznać :)

Jamajka_73

,a dzisiaj miło mi Ciebie poznać...kto by tam szukał wczoraj:) Iwcia....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones