Marcin Koszałka

7,7
861 ocen zdjęć
powrót do forum osoby Marcin Koszałka

Jestem uczennicą LO. Chodzę do klasy humanistyczno - medialnej i dziś odbyło się w mojej miejscowości IV już Święto Dokumentu. Mieliśmy przyjemność gościć pana Marcina Koszałkę. Obejrzeliśmy zatem parę jego filmów min. najnowszy "Deklaracja nieśmiertelności" czy też "Ucieknijmy od niej". Zrobiły na nas (młodzieży i nauczycieli) ogromne wrażenie. Cieszymy się, że mogliśmy gościć pana Marcina i porozmawiać z nim. To super, że istnieją w Polsce tacy zdolni reżyserzy młodego pokolenia, którzy potrafią pokazać trudy i cierpienia ludzkiego życia, a nie tylko scenariusze kończące się tzw. Happy End' em. :)

agnicha131

Było świetnie !
Dziś jeszcze ciekawiej, bo w mniejszym gronie. Koszałka opowiadał nam, jaki film chce teraz zrobić i pytał, czy lepiej jak zrobi tak, jak mówił, czy inaczej....
:D

agnicha131

zgadzam się, było świetnie :) nie dość że filmy naprawdę mi się podobały, to jeszcze pan Marcin jest bardzo sympatycznym człowiekiem. Oby w tej branży było takich ludzi jak najwięcej ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones