Marcin Koszałka

7,7
861 ocen zdjęć
powrót do forum osoby Marcin Koszałka

Z tym ze naprawde na tym DA SIE ZAROBIC!
Wyobrazcie sobie czasopismo "szkola polskiego dokumentu" albo tak jak swego czasu Planete Doc Magazine. W magazynie co i jak slychac, jak krecic, festiwale, zapowiedzi, profile tworcow a z magazynem plyta. Niech to kosztuje 20 zl. Nawet i wiecej. Ja nie mam nic przeciwko. Niech kultura wyjdzie z archiwow, bo czymze jest sztuka bez odbiorcow? To tak jakby zamknac galerie i muzea, caly Rzym zakryc a jak ktos zajrzy- sadem straszyc. Jesli nikt tego trendu nie rozpocznie, nic sie nie wydarzy i sztuka dokumentu znow wroci do sfery informacyjnej. Boli mnie to. Inna sprawa jest ze w Polsce (i w Europie wogole) malo jest grup producenkich zajmujacych sie stricte dokumentami. Ktos kto daje ludziom kase na produkcje a pozniej zarabia na prawach do emisji i na dystrybucji. Nie trzeba Michaela Moora zeby ludzie chcieli to kupowac. Ehh czasem to czuje ze slow mi brak na ludzka ignorancje i glupote. Pozdrawiam wszystkich ktorzy czuja to co ja i dziekuje za odpowiedzi.

Pozdrawiam serdecznie
Maciey Mazurek

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones