Marcin Mroczek

3,8
946 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marcin Mroczek

Wiem, że zaglądacie tutaj co jakiś czas. Proszę weźcie na poważnie moje słowa. Błagam!
Dajcie sobie spokój z kinematografią i zajmijcie się... hmmm ... czymkolwiek byle nie tym! Mam nadzieje, że pewnego dnia gdy trafię na emisję M jak Miłość nie poczuję jak otwiera mi się scyzoryk w kieszeni.

ODEJDŹCIE!!!!!!

HEFE

Podpisuję się pod tą apelacją!

ODEJDŹCIE!

HEFE

Podpisuję się. Mroczna Dwójco - zajmijcie się np. prognozą pogody w TV Trwam albo zbieraniem znaczków, byle nie kinematografią albo broń boże jurorowaniem na wyborach miss.

HEFE

Podpisuje sie.ODEJDZCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

HEFE

Zrobię to samo co każdy normalny człowiek. Czyli: Mroczki precz!!

HEFE

ja tez sie podpisuje WYPAD! zrobcie miejsce dla tych ktorzy cos potrafia

Krecika

ja tam nie wiem jak on gra bo nie oglądam tego siuwaksu ale podpisuje sie pod resztą

ODEJDŹCIE!!

SLukasz

zawsze myslalem ze siuwaks to inaczej marihuanina

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
obserwator_4

GET OUTTA POLAND!!!

Najlepiej gdzieś na Syberię albo do Kirgistanu grać w tamtejszych odmianach M jak Miłość... ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Stone_Cold

heh PODPISUJĘ się pod tym jakże szlachetnym apelem :P i solidarnie stawiam obydwu braciom piękne noty czyli 1/10 :D NĘDZA i nic więcej!

HEFE

Zgadzam się.
No nie wiem niech może jaką sepse złapią
i umerca w serialu.to tylko pomysł

HEFE

Tak wunnnnnnnnnn Mroczki z m jak miłosc nie cierpie ich gejowskich ruchów

Little_Dean

polska przeprasza za braci mroczkow, wielkie gwiazdy marnego serialu dla tepych, zakompleksionych dziewczyn z podstawowki i gimnazjum oraz starych bab, ktore caly dzien siedza przed telewizorem i ogladaja takie gowna jak m jak mrocz..znaczy sie m jak milosc

evilluke

nie mogę na was patzeć bo mi się żygać chce!

HEFE

Co Ty chcesz ?

Fakt z Mroczków aktorzyny marne...ale jaki serial tacy aktorzy.

Nie martwcie się,do poważnych ról w dobrym filmie,czy serialu typu Odwróceni - najlepszy polski serial jak dla mnie...nigdy ich nie wezmą.

Mogą jedynie liczyć na role w tasiemcach razem z Cichopek,Herbuś i innymi lansami.

Jedynie mogę się przyłączyć do apelu,aby taki serial zakończył swój "żywot".

Telewizja schodzi na psy...coraz mniej dobrej piłki...ogólnie sportu,bo publiczna tv skupia się na emisji gó*na zamiast walczyć z takim Canal + o prawa do transmisji np. GP na żużlu.

Ehhh kiedyś było dużo lepiej,takiej tandety nie było,a w jedynce nawet NBA pokazywali,a dzisiejsza młodzież nawet nie wie co to liga NBA...za to Mroczków zna każdy nastolatek.

Tak z tematu zszedłem trochę ;).

HEFE

Podpisuje się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

HEFE

AMEN PODPISUJE SIE !!!!!!!!!!!!! ODEJDZCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

użytkownik usunięty
cracz

Trzeba włąć jak na Balcerowicza.
Mroczek jeden i drugi musi odejść!

użytkownik usunięty

NBA musi wrócić do jedynki....albo do dwójki

HEFE

Też się podpisuje! Mamy was już dosyć. Nachapaliście się juz chyba wystarczająco pieniędzy?

HEFE

Jestem za i nie chodzi tutaj o zazdrosc. Brak talentu i predyspozycji do tego zawodu a mimo to mniemanie o sobie jak nie wiem kto - i wszystko jasne.

HEFE

Mroczki!Do rwania buraków się nadajecie a nie do telewizji!Gazeta -Mroczki ,telewizja-Mroczki!Niedługo strach będzie otworzyć konserwę!!!

Bonnet

Marciiiiiiśśśśś !!! nie daj sobie wmówić że nadajesz się do rwania buraków!!! Twoja przyszłość to marchewka!!!

Ghares

wydupiaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

HEFE

Racja- Mroczki odejdźcie, nie róbcie wstydu Polakom w ogóle powinni zlikwidowac M jak miłośc bo to marny serial który tylko zaśmieca czas antenowy

ObiWanKenobi444

Co do "serial dla starych bab", moja matka często ogląda tego typu seriale i szanuję ją ponad życie -jeżeli ktoś ma zamiar użyć słów tego typu ponownie niech pomyśli o swojej matce...

pachniuch1

hmmmmmmmm oczywiście... bym zapomniał, wielka i przepiękna ocena na którą zasługują najwięksi z największych.................................................................... ................................................................................ .......................................................................beznadzie jnych aktorów : UWAGA, UWAGA ......... 1 ...
A tak w ogóle poza tematem, czy nie uważacie że wielcy bracia M są sprawcą wzrostu związków homo o 10% w skali ogólno polskiej ?

pachniuch1

Myślę że TAK. Dlatego powinno się zdjąć z anteny M jak miłość albo usunąć z serialu braci Zduńskich żeby nie propagować pedalstwa.

HEFE

yEZZ oni to zwykli statysci wiec ocenianie ich nie ma sensu

HEFE

Prawdziwi z was kinomani skoro przeszkadza wam Mroczek w M jak miłość.Nie ma co;-)Przecież to jest szczyt polskiego artyzmu filmowego.

HEFE

Również podpisuję się pod tym, 2 braci pedałków ...

mariuszlublin

ODEJDŹCIE!!! Aktorzy żałośni, serial żałosny...

nowotworek123

Podpisuję się

WON

bobek90

Ja pier....W czym wam Mroczkowie przeszkadzają co?Nazywacie sie kinomanami a oglądacie M jak miłość?Nie oglądacie?W takim razie o co chodzi?Jeśli graliby w jakichś znanych filmach obok wybitnych aktorów pewnie szlag by mnie trafił.Jednak grają w jakimś serialiku,którego nikt przecież nie musi oglądać.

irish23_faurepavane

zgadzam sie, zucaja sie tak jak by ogladali m jak milosc na codzien :D

ambershine

A do tego żyłka im zaraz pęknie z tej nienawiści. Nikt was nie zmusza do oglądania M jak miłość.

Etam

Ale tu nie chodzi o oglądanie M jak miłość. Po prostu widziałem parę odcinków i na tej podstawie muszę stwierdzić, że Mroczkowie są dennymi aktorami, Zresztą ta strona jest o Mroczku a nie o serialu, więc zrozumiałe jest, że ludzie oceniają tego pseudoaktora.
P.S. Niestety w dzisiejszym świecie jest tak, że beztalencia uważają się za wielkie gwiazdy, natomiast prawdziwe gwiazdy są skromne. Weźmy na przykład Macieja Sztura. Czy ten świetny aktor robi wokół siebie szum, czy chodzi i opowiada jaki to on nie jest cudowny. NIE. Koleś ma talent i nie musi tego robić.

HEFE

Nie znasz się filmy z Mroczkami są emocjonujące, Keanu i Depp powinni się od nich uczyć

HEFE

A ja sie tam Mroczkom nie dziwie, bo za taka kase to i ja bym "pogral" w jakiejs szmirowatej telenoweli. Dla mnie prawdziwym fenomenem sa ludzie ktorzy ogladaja te tasiemce

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones