Marcin Popczyński

5,1
29 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marcin Popczyński

W ogóle nie kojarzę jego twarzy, ale głos ma dobry. Aktualnie słucham 'Zmorojewa' Jakuba Żulczyka z nim jako lektorem. Bardzo dobra robota panie Marcinie :)

michal.2907

Faktycznie, fajny głos. Nie ma jednak porównania do interpretacji książek C. Lackberg przez p. M. Perchucia. Polecam

Rudi100

Czytałem :) Odpowiem polecajką K.Gosztyły. Dukaj, Glukchovsky, trylogia Larssona i inne. Mój numer jeden.

michal.2907

Jestem chora, czytałam kiedyś, a teraz słucham "Regulaminu tłoczni win" Irvinga - w pierwszym momencie pomyślałam, że text powieści czyta Andrzej Seweryn.
Świetnie mi się słucha (już kończę) Pana Popczyńskiego - chapeau bas!

Vena_Poetica

Popczynski jest bardzo dobrym lektorem.Nie kojarzę z tv,ale książki czyta znakomicie.☺

michal.2907

Ja przesłuchałam całego Żelaznego Druida. Świetnie przeczytane przez pana Popczyńskiego.

AgataDM

Zgadzam się. Jestem po 4 części przygód Atticusa. Świetna seria.

michal.2907

Zgadzam się. Słucham „Tragedię na przełęczy Diatłowa”. Świetny lektor, obok Filipa Kosiora.

michal.2907

Słucham 3 tom "Mojej Walki" - Knausgarda. Świetna książka i równie świetne czytanie. Wyraziste i trafne odwzorowanie intonacyjne książki. Zwłaszcza ożywczy pierwiastek ironii. Za to żadnej przesady, żadnej brawury i nadmiarowej ekspresji, dla ukrycia nierozumienia tekstu, co się dość często zdarza i właściwie zniechęca do lektury. Obok Jacka Kissa to mój ulubiony lektor, zresztą, co ciekawe czytają także razem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones