Marcin Przybylski

7,5
1 574 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marcin Przybylski

... Pana wystepu w "Twoja twarz brzmi znajomo" nie zapomnę i chyba jest to jeden z najlepszych
występów jakie widziałem . Brawo .

maciekb80

zgadzam się,zajebista rola

maciekb80

Nie da sie pominac tego wystepu... od poczatku do konca 3mał swoja role zreszta w pierwszy Jego wystep rowniez by niezly...

negativaa

to prawda . Trzymamy kciuki na nastepne odcinki

maciekb80

To było genialne!

Aleksandra_aka_Alessia

ośmielę się wręcz powiedzieć że jak na razie chyba najlepszy wystep wliczając pierwsza edycję .

Aleksandra_aka_Alessia

polowa wyświetleń na youtubie to będzie zdecydowanie moja zasługa

maciekb80

Uśmiałam się jak mało kiedy. Oglądałam nawet powtórkę, rodzina nie mogła wytrzymać ze śmiechu. Cudownie Pan to odegrał i wyśpiewa, moja Mama myślała, że to oryginał. Pozdrawiam i trzymam kciuki;-)))))))))))))))))))))))))))))

maciekb80

Występ we wczorajszym odcinku z tym manekinem był genialny. Te nogi :D

adamo001

o taaaak te noooogiiii.

maciekb80

Te jego poczucie humoru jak komplementowali nogi a on:" prawda? jak Angelina Jolie:D" Marcin jest rewelacyjny,mam nadzieję ,że po programie zostanie zasypany rolami, bo mu się należy. Taki talent nie może się marnować.

monisia54315

dokładnie to samo sobie pomyslałe . Chłopak ma i talent i co najważniejsze dystans do siebie ;)

maciekb80

Niestety wolą obsadzać we wszystkim Karolaka i Szyca... Kurczę, fajnie by było móc go częściej oglądać. Bardzo fajny gość, a nie każdy ma szansę oglądać go w teatrze.

maciekb80

Ja nie rozumiem czemu jego osiągnięcia to podkładanie głosu ja go widzę w jakimś dobrym filmie ;D może ktoś wpadnie na pomysł i go weźmie

Frogsia

Hej, czy ktos cos wie moze o jego zyciu prywatnym? bo jak na razie znalazlam tylko informacje czysto zawodowe ;)

Vicki_Jagucynka

Pan Marcin raczej nalezy do tych osób , które nie uzewnętrzniają publicznie swojego prywatnego życia . I za to szacun . On ma swój świat , teatr i raczej robienie z siebie choinki na "ściankach" mu nie grozi .

Vicki_Jagucynka

Powiedział, że ma dwóch synów.

Vicki_Jagucynka

http://www.marcinprzybylski.pl/index.php/realizacje/27-twoja-twarz-brzmi-znajomo Tu jest wywiad z Marcinem i zdradza kim jest jego żona i jego karierze. Świetnie się czyta mądrego człowieka.

Vicki_Jagucynka

http://www.marcinprzybylski.pl/index.php/realizacje/27-twoja-twarz-brzmi-znajomo Tu jest wywiad z Marcinem i zdradza kim jest jego żona i jego karierze. Świetnie się czyta mądrego człowieka.

maciekb80

Przyznam, że nie znałam tego aktora wcześniej, mimo, że wyskoczyło mi, że zobaczyłam z nim 3 filmy. Jakieś małe rólki, a zasługuje na więcej. Był genialnym Jerzym Połomskim. Cudownym :)) Do dzisiaj się uśmiecham na to wspomnienie :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones