Marek Dudek

7,0
55 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marek Dudek

co się dzieje teraz z panem Markiem Dudkiem?

migawka

Byl w dokumencie Fiwka "Powrot grubego" nakreconym w 1992 lub 1994, czyli juz czas temu. Probowal dostac sie do szkoly aktorskiej , ale mu sie nie udalo. Widac doswiadczenia z dzicinstwa nie pomogly w egzaminach. Nie zajmowal sie zawodowo aktorstwem.

migawka

Witam ale ten człowiek chyba stoczył się na samo dno, nie jestem pewien ale chyba widziałem go jak pobierał odemnie opłatę na jednym z parkingów w centrum Łodzi. Strasznie zmęczony przez życie. Nie zbadane są drogi ludzkie. Jak będziecie w Łodzi na tym parkingu i też stwierdzicie że to on, to nie żałujcie na napiwek, kolejne piwo się przyda.

Wasiela

Jak możesz pisać tagie bzdury!? Znam człowieka osobiście, bardzo porządny mąż i wspaniały ojciec dwóch córek. Pracuje w biurze na kierowniczym stanowisku. Jak można komuś tak łatwo popsuć opinię? WSTYD!

Wasiela

Jest aktor bardzo podobny do tego pana. Jest alkoholikiem i teraz gra wyłącznie epizody. A takie wpisy jak Twój powinny być karalne: "chyba", "nie jestem pewien", ale info rozpuszczone.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones