Marek Grechuta

Marek Michał Grechuta

7,4
42 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marek Grechuta

Do tej pory nikt nic nie napisał... [*] Marek Grechuta [*]

użytkownik usunięty
YOUR_FAVOURITE_UNCLE

tak....szkoda....Dopiero kiedy kogoś już z nami nie ma(nawet jeśli to jeden z najwybitniejszych artystów w swoim fachu)nagle pojawia się tak wiele wpisów, bo ludzie współczują rodzinie zmarłego, chcąc pokazać, jacy to oni mają wielkie serce itd.(nikogo nie mam zamiaru obrażać, jedynie piszę swoje spostrzeżenia). Zwyczajnie mi się to nie podoba.
Jest jeszcze druga opcja : często dopiero po śmierci docenia się prawdziwą wagę życia osoby już zmarłej. Jednakże doprawdy, zamiast zrobić z tego jeden pożądny temat "[*] [*] [*]", pojawiają się dziesiątki tematów identycznych...Więc można mieć wątpliwości co do tego, czy naprawdę wszyscy rzeczywiście za życia tak cenili daną osobę czy też teraz przypomnieli sobie o niej jedynie dlatego, iż ona nie żyje...

ekhm. tak tylko cichutko zauważę, że ci, którym się brak wpisów przed śmiercią nie podoba, też żadnego tematu wcześniej nie założyli, więc myślę, że takich uwag można sobie oszczędzić.
Chciałabym też przypomnieć, że Grechuta był poetą i piosenkarzem, a takowi się chyba nie kojarzą z portalem filmowym, więc mnie osobiście brak wpisów nie dziwi.

Magrat

Zgadzam się.

ethine a czemu ty wcześniej nie pisałaś ?

YOUR_FAVOURITE_UNCLE

Tak było, jest i będzie.

Sate

Zgadzam się. Tak było jes i będzie. Ciao!

Nowy_Ruski

Noom. Właśnie, to dlaczego ty do tej pory nic nie nnapisałeś?

Nowy_Ruski

Zgadzam się. Jeżeli wkurzacie się na innych, bo nic wcześniej nie napisali na temat Marka Grechuty spójrzcie najpierw na siebie! Piszecie, ze to źle, gdy tematy pojawiają sie dopiero po jego smierci, choć sami zaczynacie pisać na owym forum teraz! Przemyślcie to

Filmnoir

No właśnie, zawsze docenia się najważniejsze rzeczy dopiero po stracie. Szkoda

sufitowosc

Szkoda, że go nie znałam.Wydawał mi się takim sympatycznym człowiekiem,z którym można by długo rozmawiać o wielu rzeczach.
Lubiłam ten jego delikatny głos i łagodny uśmiech.Pamiętam, że jako dziecko nuciłam sobie (pewnie nieco fałszywie:-)),,Będziesz moją panią''.Do tej pory chyba tego właśnie najbardziej lubię słuchać z repertuaru Grechuty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones