Margot Robbie

Margot Elise Robbie

8,6
98 962 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Margot Robbie

To chyba żart, zagrała w 15 filmach, w tym 10 jest nieznanych. Co to ma być? To przez wilka z wall street? Brak słów normalnie.

Belfegor6

Myślałam, że to żart z tą Meryl Streep. Ale rzeczywiście. Śmiech na sali.

daotch

Niestety nie, aktualnie wiele wybitnych aktorek tak spadło.

Belfegor6

W głowie się nie mieści. Pamiętam jak jeszcze rok czy dwa lata temu ten ranking coś znaczył. A teraz? Kto to ocenia? Dzieciaki z podstawówki, których na FW jest większość niż znawców dobrego kina?

Tak na marginesie, obejrzałam wczoraj ten Legion i absolutnie nie rozumiem tego zachwytu nad rolą Harley. Normalna, zwykła gra aktorska jakich jest wiele.

daotch

Oceniają zapewne te same osoby, które dają filmom Marvela i DC 10/10 :D

Belfegor6

Racja fw schodzi na psy bo w większości debilowatych użytkownikow jedyne jej przyzwoite nie wybitne role to w Zachariaszu i w Wilku z Wall street.

Belfegor6

Mam 28 lat :) i mega jaram się właśnie Margot Robbie dzięki roli Harley Quinn. Mi kino ma przedewszystkim zapewniać fun i rozrywkę :)

daotch

To jest bardziej ranking popularności jak wszystkie rankingi w internecie więc szkoda się nad tym spuszczać :)

daotch

A Meryl Streep 71!!! Masakra

daotch

Dlatego nie ma co patrzeć na debilowaty ranking fw. Nie miała żadnej wybitnej roli a tu 2 miejsce,nawet miejsce w pierwszej setce to by bylo przesada a tu gimbusy oceniają ją po roli w legionie samobójców na 10 i dlatego takie wysokie miejsce ma. Na luzie znalazłbym 50 lepszych aktorek od niej
Uroda to nie wszystko a gra jedynie w przyzwoicie np. w Wilku......

daotch

Miałam dokładnie takie samo "wtf". Nie jest słabą aktorką, ale żeby była wyżej niż Meryl Streep, Helena Bonham-Carter czy nawet Emma Stone? Wszystko przez faneczki Harley Quinn, które wbiły na Filmweba :')

weron_ikk45

Ale żeby takich "faneczek" było więcej niż porządnych fanów Heleny czy Meryl ?? Niemożliwe aż.

daotch

Pewnie liczą się tu też liczby głosów, wiadomo, że osoby nieco młodsze od nas obejrzą coś w stylu Legionu Samobójców i na niego zagłosują niż na jakiś dobry, poważny film z np. Meryl :P

weron_ikk45

I fanów :) uwielbiam Harley Quinn w jej wykonianiu :) . A Meryl nigdy jakoś za nią nie przepadałem jedyny film na którym się z nią dobrze bawiłęm to Dzika Rzeka :) . Bo mi kino ma przedewszystkim dawać rozrywkę i fun

michalmakula

rozumiem, ale nie zaprzeczysz , że jest dobrą aktorką

weron_ikk45

Jasne że jest mega aktorką :) . A po za tym to i tak jest ranking popularności tylko :)

michalmakula

w sumie racja

daotch

Przecież to tylko głupi ranking, ludzie oceniają, czy lubią aktora, czy nie, o co te spiny ;D

daotch

To jest ranking popularności i "zajebistości" granej postaci (już mniejsza o to, czy dany aktor faktycznie dobrze tę postać odegrał; ważne, że ta postać jest taka "cool" i może być idolem "zbuntowanych nastolatek").
Przepraszam za wyrażenie, ale już chyba kilkadziesiąt razy słyszałam z ust młodzieży 14-16 lat w komunikacji miejskiej jaka to "Harley Quinn jest zajebista".

daotch

Po pierwsze nie przez wilczka, tylko przez Harley, którą świetnie zagrała. Po drugie w******e jajca na ten ranking, który nie jest ważny. A po trzecie w******e jajca na Twoje śmieszne narzekanie.

daotch

Według rankingu zagrała w Suecide Squad lepiej niż Natalie Portman w Leonie Zawodowcu i Czarnym Łabędziu. Ręce opadają. Chyba niektórzy użytkownicy filmwebu twierdzą, że "gra aktorska" = "ładna buźka i gołe pośladki".

daotch

Panowie widocznie oceniają tutaj tylko i wyłącznie fizyczne aspekty tej paniusi. Dżizas, wygląda jak co 2-ga Amerykanka z blond czupryną, nie ma czym się zachwycać.

beciami

szkoda, że Amerykanką nie jest. Rozumiem, że w ludziach zawsze będzie jad, ale Margot udowodniła, że można być ładną aktorką i przy okazji dobrze grać! Stąd rozumiem fale hejtu na nią, bo jakby nie patrzeć to nigdy nie szło ze sobą w parzę :p

jesteseconie

Twoim zdaniem gdzie dobrze zagrała? Gdzie ten jad? Aktorka to jest Meryl Streep, Helen Mirren czy z młodszego pokolenia Juno Temple.
Margot jest z kolei ładna i tyle, a jej uroda jest komercyjna, amerykańska, niezależnie jakiej jest narodowości. Niczym się nie wyróżnia.. Sorry, ale nie będę piać z zachwytu nad przeciętniactwem :D.

beciami

Zagrała wyśmienicie w filmie dzięki któremu zdobyła nominację do oscara (polecam gorąco) jak i przy boku DiCaprio. Każdy gusta ma inne i tutaj faktycznie nie ma co się rozczulać na temat wyglądu, ale mówienie, że jest tylko ładna i tyle naprawdę mija się z prawdą :D

beciami

Ona gra świetnie i skąd też takie oceny, to raczej panienki potrafią oceniać wysoko tylko przez fizyczne aspekty takie drewna jak np. Momoa, Liam Hemsworth, Tatum, czy Scott Eastwood, więc nie wiem o co ten ból odbytu i narzekanie. Jak Ci coś nie pasuje to wypiehdalaj.

daotch

to nie przez Wilka z Wall Street, to przez Suicide Squad

daotch

Pełna zgoda, pełna zgoda, już dla Pani polewam

daotch

Ta Pani, która zagrała tylko w 15 filmach zdobyła nominację do Oscara. Nie trzeba mieć na swoim koncie 50 filmów, żeby zostać uznaną za wybitną aktorkę, prawdziwy talent od razu się przebije :)

daotch

Ty siebie słyszysz? A co do umiejętności aktorskich ma popularność filmu wtf. Najbardziej liczy się jakość. A wgl to beka z tego rozżalenia xd

daotch

Popieram w 100%. Meryl Streep- 71 miejsce. Margot Robbie- 2. Ludzie powinni się mocno puknąć w głowę, bo to jest jakiś nonsens. Albo nawet parodia nonsensu...już nawet nie wiem jak to nazwać, bo ręce po prostu opadają.

daotch

to chyba jakas zaleznosc. Heath Ledger ktory tez ma 1 miejsce w rolach, jest drugi jako aktor tak samo jak Margot Robbie

daotch

To chyba jakaś zależność. Heath Ledger też ma 1 miejsce w rolach i 2 w rankingu aktorów.

daotch

Nie liczy się ilość, lecz jakość ;)

daotch

Ja nie oglądałam ani jednego filmu z ta aktorką i pierwszy raz ją widzę. Szok.

daotch

Drugie jak drugie, ale pierwsze to jest dopiero kpina w tym rankingu :)

daotch

Zagrała Sharon Tate, Elżbiete I i Harley Quinn. To miejsce jest w pełni zasłużone. Margot Robbie jest wspaniałą, utalentowaną i charyzmatyczną aktorką. Polecam obejrzeć choćby ,,Marię Królową Szkotów" czy ,,Legion samobójców".

daotch

Dokładnie,nie twierdzę że jest zła ale taka np. Theron która jest sporo niżej to bez porównania lepsza aktorka.

daotch

tez mi brak słów, żeby przejmować się jakimś durnym rankingiem w internecie

daotch

Typowe kiedy aktorkę ocenia się po urodzie... Jest dobra aktorka i bardzo ją lubię ale nie zasłużyła sobie (jeszcze) żeby być w czołówce.

daotch

Milionom spermiarzy staje na sam widok to co się dziwisz?

daotch

Stulejarze wyniesli przeciętność na piedestał. Miliardy chusteczek nie może się mylić...

daotch

nie obchodzą mnie jakieś starożytne filmy z XX wieku. dla mnie sie liczy teraz

daotch

Wielcy fani Meryl Streep chyba nie rozumieją,że pokolenia się wymienią a gusta zmieniają??? Teraz typowy nastolatek nie będzie w natłoku nowych filmów,oglądał filmów z przed kilkudziesięciu lat

daotch

Poświęci cyckami i tyłkiem, a po jakimś czasie ludzie o niej zapomną. Zniknie równie szybko jak inne gwiazdeczki. Uroda niebawem się skończy, a aktorka z niej bardzo przeciętna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones