Margot Robbie

Margot Elise Robbie

8,6
99 065 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Margot Robbie

Wilczyca z Wall Street robi wrażenie !

con_desiros

fakt, zagrała świetnie i przekonywająco, coś jak nowa Sharon Stone lub Charlize Theron, mocna jest

ana_ax

Hmm no ja bym nie porownywala sharon z nagiego instynktu do tego co Margot zrobila, opowiadajac mężowi jak to majtek nie bedzie nosila po domu. Ale gra calkiem dobrze no i wyglada jak bajka

dzikudzina

nie miałam na myśli tej jednej sceny, ale charakter osobowości jaki z niej emanuje

ana_ax

a dla mnie wlasnie brak jej "tego czegos" niby ma wszystko co powinna miec dobra aktorka-talent i wyjątkową urodę, ale czegos mi brakuje w jej aktorstwie. W sumie widzialam tylko 1 film to slabo sie wypowiadac, ale jak dla mnie w wilkuzwall street nie stworzyla wybitnie charakterystycznej postach, zagrala poprawnie,przyjemnie się ją oglądało, ale to nie była rola którą zapamiętam

dzikudzina

W 100% się zgadzam. MIała niesamowite możliwości a zagrała....ok. Śliczna Kobieta, ale brak jej trochę takiego ..jaja. No sama nie wiem jak to nazwać.

con_desiros

Oooo tak, robi w ch#j. Szkoda, że Jordy był szmatą i nie potrafił uszanować takiego skarbu jaki miał. Piękna kobieta z pięknym ciałem.

con_desiros

Zdecydowanie laska potrafi grać. Czekam na kolejne jej role. :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones