Margot Robbie

Margot Elise Robbie

8,6
98 861 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Margot Robbie

Ciekawe jak sobie poradzi w tej roli.

vdm

Patrząc po zapowiedziach i tych kilku aspektach (rzucie gumy, śmiech i charakteryzacja) powinna sobie poradzić. Osobiście chyba najciekawsza postać z tego zestawienia. Ogromnie się jaram.

PM78

*żucie - nie wiem z jakiej paki napisałem "rzucie". :o

PM78

Mam duże wątpliwości. Żucie gumy i świecenie tyłkiem mnie nie przekonuje. Harley, mimo że seksowna, seksem tym nie emanuje za bardzo. Zachowuje się jak rozkapryszone dzieci z sadystycznymi skłonnościami i toni wszystko, by przypodobać się Mr J. Wiem, że film to inna konwencja niż animacja, komiks czy gra, ale obawiam się, że może tu zabraknąć warsztatu, by przekonująco zagrać dr Queenzel.

wjanus9

Robi zamiast toni;) pisane z telefonu ze słownikiem:)

wjanus9

Obejrzałem właśnie "Z jak Zachariasz" i z ciekawości zajrzałem w czym jeszcze grała. Ta rola jest zupełnie inna od tej z "Wilka" i to bardzo dobra odmiana, bo pokazuje, że nie musi właśnie epatować seksualnością, ani grać w sposób przerysowany. Według mnie warto jest patrzeć, jak się rozwinie.

vdm

Osobiście nie widzę jej w tej roli.

MaXXi

Na wygląd ok, ale jej strój jest jak dla mnie słaby, wygląda jak tania tirówka i patrząc na drugi trailer, to hmm...coś mi w nie pasuje, brak tego piskliwego głosiku i taka nieco sztuczna się wydaje.

Tortuga033

taka tirówkę "szczotkowałbym jak lód w curling-u". Moim zdaniem da sobie radę i to będzie pierwszy w pełni udany film DC od ostatniego Batmana.

Droxigar

Ja nie chwalę dnia przed zachodem Słońca.

vdm

A ona mi pasowała idealnie do Ms. Marvel. :) no cóż trudno :D ale tą rolą też się zadowolę :)

vdm

Byłam dziś na pokazie przedpremierowym w IMAX i stwierdzam, że HQ wymiata. ;)

vdm

wspaniale

vdm

Idealnie. Nikt lepiej by tego nie zagrał, kropka.

vdm

Ja mysle ze skradla cale show .Po seansie moge stwierdzic ze jest ona...Will a potem dluzszy czas pusto.Chociaz caly film jak na ostatnie wypociny DC wyglada naprawde dobrze.

vdm

Poradziła sobie zajebiscie!

użytkownik usunięty
vdm

Byłem dzisiaj na oficjalnej premierze i powiem że zagrała świetnie! Jak by miał być jakiś film z Harley, to niech ona gra.

vdm

Dla mnie zdecydowanie bomba!

vdm

skradła panom show

pszemo467

podpisuje się pod tym rękami i nogami, genialna!

vdm

Wymiotła jako Harley!!! Najlepsza postać z filmu. Już czekam na sequel i więcej Margot i HQ :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones