Margot Robbie

Margot Elise Robbie

8,6
98 861 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Margot Robbie

No bez przesady, mogę powiedzieć że to byłą dobra rola, ale pierwsze miejsce to jakiś żart.

shimi2361

była

użytkownik usunięty
shimi2361

Zaczęło się :/

:/

shimi2361

Każdy ma prawo wyrazić swoją opinię, i ja ją szanuję, ale jeśli użytkownicy Filmwebu tak oceniają jej rolę, to znaczy, że zasługuję na 1 miejsce.Sądzę, że ten ranking będzie się zmieniał co chwilę, bo z tego co mi wiadomo jest to najnowszy ranking, jaki sporządzono na Filmwebie. Pozdrawiam serdecznie :)

Kacper_Szaratkiewicz

Masz racje z tym że się będzie zmieniać co chwile, ale i tak prędzej czy później się on ustatkuje.Też Pozdrawiam serdecznie ;)

shimi2361

Ja jestem w stanie się zgodzić, że to najlepsza rola. Niby czemu nie? Bo "mało ambitny" film? Bo taka młoda? Jak zwykle filmowe pierdzidupy będą protestować, ale trzeba przyznać, że rola odegranila wzorcowo i naprawdę nie przychodzi mi do głowy lepsza.

RavenSherwoodq

Odegrana*

RavenSherwoodq

Mi jej rola się podobała, ale po tych wszystkich zachwytach oczekiwałem trochę więcej, ale każdy ma swój gust i rozumiem, że ta rola mogła ci się bardzo spodobać. Przecież każdy ma swój gust jednym się może podobać a innym nie!

użytkownik usunięty
shimi2361

Blockbustery ogląda najwięcej ludzi , nie kino artystyczne- abstrahuje już od tego, czy to dobrze czy źle- no a, że w tym roku był chroniczny brak wyrazistych i ciekawych ról kobiecych w takim kinie, to Margot oczarowała masę ludzi. Wiecznie potrzebująca ratunku Lois, żeńskie ghobsusters, które odstraszają masę ludzi, trochę już zblazowana rolą Black Widow Johanson. Ja się tam ludziom nie dziwie, że ją docenili.

Ja uważam że film ma mi dawać przedwszystkim dobrą rozrywkę i zabawę :)

użytkownik usunięty
shimi2361

abstrahując *

shimi2361

ona była THE BEST

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones