Margot Robbie

Margot Elise Robbie

8,6
99 050 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Margot Robbie

Dzięki swej urodzie i małej konkurencji to jest aktorka naszych czasów. Oczywiście mowa o jej grupie wiekowej.

aplauz

I dodam jeszcze, że ona jest tylko dwa lata starsza ode mnie a wygląda jakby miała 30. To dziwne ponieważ zwykle atrakcyjne kobiety wyglądają młodziej niż rzeczywiście mają lat.

użytkownik usunięty
aplauz

Nie mogę się zgodzić z twoim stwierdzeniem jest dużo pięknych i dobrych aktorek z jej pokolenia, ma właśnie dużą konkurencje np. Emma Stone, Jennifer Lawrence, Sairose Ronan, Emilia Clarke - chyba jej największa konkurentka, Alicia Vikander, Emma Watson, Shailene Woodley

Tylko że moim zdaniem* to są i tak słabe aktorki.


użytkownik usunięty
aplauz

Pod względem urody Margot bije je na głowę, może jeszcze Clarke jest równie piękna, ale co do gry aktorskiej to niektóre są lepsze, jak na razie Robbie ma zaledwie kilka ról-nie trudnych w których zagrała dobrze, ale sądzę, że na więcej ją stać, liczę, że będzie dostawać ciekawsze role wtedy będzie można o niej więcej dyskutować, bo na razie jest wschodzącą gwiazdą, w Suicide Squad myślę, że się wykaże ;) jak zagra świetnie i wczuje się w charakter postaci to może je spokojnje wyprzedzić :) bo trailerze była genialna

Trzeba przyznać że wymienione aktorki wypadają blado przy ikonach kobiecego kina. Może takie czasy...

użytkownik usunięty
aplauz

Zgadzam się.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones