Margot Robbie

Margot Elise Robbie

8,6
98 747 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Margot Robbie

i podkreślam - włosy.. Nie no, ta aktorka jest za idealna!
Ale profilowe jakieś niespecjalne..

agis007

...
Wyjdz na dwor, tak kobieta to nic specjalnego, cialo ma przyzwoite, ale twarzy bym nie zdzierzyl. Bardziej podoba mi sie np. Krysten Ritter, taka fajna, usmiechnieta czarnulka. A najladniejsza z aktorek pozostaje wg mnie Jenna Coleman, ew. Emilia Clarke.

manga_maniak

Ta kobieta naprawdę przyćmiewa urodą nasze koleżanki więc nie chrzań o swoich ideałach bo zmuszasz do zacytowania samego siebie " Wyjdź na dwór" haha a znajdziesz pierwszą i nie ostatnią Emilie Clarke na dyskotece.

CiastkoZ_Krymem

Z byle wielskiej, zapitej żulicy byś zrobił "idealną" kobietę, za pomocą tony makijażu i operacji plastycznej. Natomiast tamte panie są naturalne i dużo ładniejsze.

manga_maniak

Jebie mnie taka naturalność w takim razie, lubię kobiety z mocną podkreślonym okiem i dbające o siebie. Nie jara mnie każda lasencja, która ukończy ogólniak jest według ciebie naturalna bo jeszcze nie nauczyła się obcowania ze szpachlem. Jak to powiedziałeś te twoje naturalne niby to są także pomalowane tyle, że ich szpachel nie bardzo pomaga. Takie moje zdanie z żulicy może da się zrobić laskę ale uj na pewno nie taką.

CiastkoZ_Krymem

Jak cię kręcą wychudzone gęsi wyścigowe z toną makijażu, no to ok.

użytkownik usunięty
manga_maniak

Ana de Armas powinna ci się spodobać :)

CiastkoZ_Krymem

z mocno podkreslonym okiem? ale to co w domu tez ma tak chodzic i w nocy? z kilo tapety na twarzy..wspólczuje ..dla mnie im mniej makijazu tym lepiej ....kobieta ma miec ostre i wyraziste spojrzenie bez dłuzej ilosci make upu,ale jesli dla ciebie naturalne kobiete to te które nie umieja sie malowac albo sa brzydkie to radze naprawde wyjsc z domu ,a nie siedziec przy kompie

snickers2013

Dokładnie, w wilku miała 22 lata, a wyglądała jakby miała 35 przez ten makijaż. Zresztą poszukajcie sobie jej fotek bez make upu.

manga_maniak

Właśnie miałam to napisać. Dziewczyna ma 25 lat, a wygląda jakby miała co najmniej z 30. Dobrą alternatywą jest Indiana Evans - jest do niej podobna. Są w tym samym wieku, ale Indiana wygląda na 10 lat młodszą. A Clarke jest naprawdę śliczna.

manga_maniak

Margot jest ładna (obiektywnie) ale ma specyficzny typ urody i rysy twarzy-z klasycznym makijażem (usta, mocniejsze oko) wygląda po prostu o wiele dojrzalej. W większości filmów wyraźnie to widać. Ma teraz 28 lat ale już w Wilku (jak to powyżej zauważono) wyglądał na dobre 30 jak nie więcej.

manga_maniak

czrnule odpadaja, takie smutasy,smutna i nudna uroda....poza tym za mocno sie maluja

snickers2013

Chyba Megan Fox na oczy nie widziałeś ;) to jest dopiero laska ;)

lukas_172

widziałem,niestety przerobiony paszczur z 20 kg tapeta....ale dla mnie nie ma znaczenia jaka "laske" jest brunetka...dla mnie sa smutne i nudne

lukas_172

Mój ulubiony typ urody to grube, falowane, jasne włosy, pełna twarz i ładny uśmiech. Poniżej jakaś fajna miseczka C, lekko wklęsła talia i krągły, nieprzesadzony tyłek.
Powiedzmy, że coś takiego:
http://cdn.buzznet.com/assets/users16/annamazing/default/blonde-wavy-long-hair-- large-msg-131276330547.jpg
Ale każdy woli co innego, ja nie cierpie czarnych, zazwyczaj najbardziej tyją i ogólnie uroda dziuni dresiarza.

manga_maniak

Chyba właśnie te jasnowłose mają urodę dziuni dresiarza.
W większości wyglądają tak samo, bez charakteru i nie wiedzieć czemu kojarzą mi się z ekhm wiadomo czym ;D
Nie ma co jednak generalizować ;)

Swoją drogą wg. mnie mało jest naprawdę ładnych aktorek ;) a mój ideał wg. mniej więcej tak http://ifotos.pl/z/wqwsarp/

lukas_172

Co racja, to racja - mało jest ładnych aktorek (współczesnych). Hmm... Watson, Scodelario, Coleman, Knightley, Heard, ktoś jeszcze?
BTW. Ciemnobrązowe włosy to ja też lubię, w sumie podobają mi się wszystkie oprócz mocno jasnego blondu i całkowicie czarnych (nie lubię południowej urody), ale jak już mówiłem, najbardziej podobają mi się faliste blond/rudoblond włosy.
Ty mówiąc o blondi dupci pupci niunci pewnie mówiłeś o tym: http://img.szafa.pl/forum/0/foto_cache/7d4/bb4/097/6ee/c79/f27/133/415/da6/dbd/6 6_500x640.jpg
a ja mówiąc o czarnej wieśniarze mówiłem o tym:
http://s9.favim.com/orig/140119/black-hair-blue-eyes-girl-long-hair-Favim.com-12 79892.jpg
Heh, nie ma co dyskutować, bo ile ludzi to tyle gustów.

lukas_172

jasnowłose mają urodę dziuni dresiarza.?chyba tylko te platynowe zólte ,no i te czorne jak kruk ,ohydztwo

zlote blond wlosy to poezja ,mniam,mniam

lukas_172

http://ifotos.pl/z/wqwsarp/

dla mnie to właśnie m,in jest smutna uroda

snickers2013

Co kto woli, aczkolwiek przeglądając różne ankiety to jednak brunetki minimalnie wygrywają (co ciekawe w przypadku facetów różnica jest już raczej miażdżąca)
Ja tam jakoś nigdy nie przepadałem za blondynami, takie nijakie raczej są, mało wyraziste, aczkolwiek tak jak już pisałem to jest kwestia mocno indywidualna.
Największe znaczenie ma sama twarz

lukas_172

ankiety? miazdzaca przewaga brunetek ??boze czlowieku ,tego sie nie da ocenic..mnóstwo facetów uwielbia blondynki , a znam pełno samotnych szatynek,powiem ci -wiecej kobiet ma ciemne wlosy na ulicach i tym podobne-dlatego wydaje ci sie ze faceci wola szatynki - a to po prostu moda na ciemne wlosy- teraz spotkac naturalna blondynke to sztuka,pełno szatyn z nudnymi twarzami

aha wlasnie-czytam u ciebie jak ktos woli szatynki to twierdzi ze blondynki sa malo wyraziste- i to mnie smieszy totalnie!!!!,bo to słaby argument - wyrazistosci NIE ocenia sie na podstaiwe kolorów- wiadomo ,ze ciemny kolor jest wyrazniejszy od jasnego,
ale NIE na podstawie tego ocenia sie piekno i wyrazistosc kobiety-tylko na podst. wyraz twarzy,wyrazu oczu,brwi ,usmiech, kosci policzkowe I TO DLA CIEBIE JEST ARGUMENT bycie z brunetka niz z blondynka??? cienki bolek z ciebie i malo wymagający gdy spotkasz piekna kobiete i nie bedziesz mógl oderwac od niej wzroku to nie dlatego ,ze jest WYRAZISTA czyli ma wg. ciemne wlosy(hahah) tylko od jej oczu ,kształtu spojrzenia czy ust
przeczysz sam sobie ,bo ta pani co podałes zdjecie jest masakrycznie nudna, bezpłciowa i mało wyrazista(i to nie dlatego ze jest szatynka a ja ich nie lubie) gdyby zmieniła kolor wlosów na blond juz by cie sie nie podobała tak? bo by była malo wyrazista? a co z reszta?
sorry to te brunety smutne i ponure nie maja szans ze zlocista blondynka i nie widze zadnego powodu zeby rzekoma blondynka ze zlotymi wlosami której wlosy migocza i lsnia na sloncu byla MNIEJ wyrazista od brunetki ,to nie jest zwykla kwestia gustu ,tylko jego brak lub glupota
aha i poza tym chciałem dodac, ze rzekoma wyrazistosc na która sie lapieszi która twierdzisz ze istnieje -to w 80 procentach makijaz-laski jak farbuja sie na czarno(i nawet te które nie musza), maluja dwa razy mocnej ,brwi, kreski pudry i inne bzdety zeby byc WYRAZNIEJSZE a po z myciu makjazu wyglądaja strasznie ,wiem z doswiadczenia ,nie polecam

snickers2013

Nie zrozumiałeś o co mi chodziło w nawiasie napisałem btw o tym jakich facetów głównie preferują kobiety (takie spostrzeżenie, że jednak ludzie ogólnie wolą ten ciemniejszy kolor).
Skończ z resztą, narzucasz z góry komuś swój gust i twierdzisz że jest jedynym słusznym.
Ty masz swoje zdanie na ten temat, ja mam swoje i tyle. Mi osobiście podoba się każdy rodzaj urody (nawet murzynki rzadko bo rzadko ale jednak zdarzają się ładne), jednak najładniejszy typ urody to dla mnie ciemnowłose włoszki/hiszpanki.
Mi brunetki wcale nie kojarzą się ze smutkiem, a z temperamentem tak więc każdy ma swoje widzimisię.
Na koniec jednak powtórzę, że blondynki też są bardzo ładne (oczywiście tak jak brunetki nie wszystkie), a wszystko tak naprawdę zależy od rys twarzy.

lukas_172

Z resztą jakie to wszystko ma znaczenie, wszystkie fajne, ale dla większości i tak liczy się głownie kasa :)

agis007

Twarz ma super oczywiście, ale ciało? Tak obiektywnie, to sporo jest zgrabniejszych aktorek.

www.hawtcelebs. com/wp-content/uploads/2014/12/margot-robbie-in-bikini-on-the-beach-in-byron-bay _16.jpg - W ''Wilku'' jeszcze takiej oponki nie miała, u takiej młodej dziewczyny to jednak brzuszek powinien być płaski, jeżeli mówimy o ideale.

kbuqk

treść

agis007

ty tak na serio?...jak widze nowe zdjecia do filmu "Suicide squad" to tak mało apetycznie wygląda,ale do "Wilku z Wall street" niezle ją odpicowali,musieli troche nad nią popracować

aron312

Ja się zakochałem w Harley Quinn w jej roli, świetnie wygląda właśnie.

kryszti

taaa...taka brudna i niechlujna,super jest

aron312

Za to ty przystojny...
A nie, sorry, no raczej nie :)

użytkownik usunięty
agis007

Jest bardzo ładna, ale wedlug mnie jest trochę nie zgrabna i niska,podobno w Wilku z Wallstreet wydłużyli jej nogi komputerowo, a co do włosów jako brunetka wygląda okropnie,za to w blondzie pieknie, niewiem po co zmieniała kolor, ale teraz ma juz normalne

.

agis007

Ale o co chodzi z jej włosami? Jest po prostu farbowaną blondynką. W Danii czy Szwecji jest mnóstwo kobiet z piękniejszymi blond włosami, całkowicie naturalnymi.

agis007

A wiesz że w aktorstwie oprócz tego co wymieniłaś liczy się na pierwszym miejscu gra.

agis007

Owszem jest bardzo piękna, ale jednak bym nie przesadzał z tym ideałem. Są jeszcze ładniejsze aktorki ;)

agis007

Przecież ona ma wszystko sztuczne. Popatrz sobie na Jennifer Connelly w "Domu Z Piasku I Mgły"albo na Marie Schneider z "Ostatniego Tanga W Paryżu", a zobaczysz czym jest idealne kobiece piękno.

użytkownik usunięty
agis007

Dla mnie Monici Bellucci z lat 90  nikt nie przebije ale Margot i Ana de Armas to według mnie współcześnie najpiękniejsze aktorki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones