Margot Robbie

Margot Elise Robbie

8,6
98 747 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Margot Robbie

Jezu, myślałem że 30 albo 35...

DR16

Też jestem zdziwiona. Czym się karmi dzisiejsza młodzież, że tak rośnie ;)

vanilla_sky85

To amerykańskie żarcie. Od tego laski mają blond włosy, idealnie proste i bialutkie ząbki oaz piękne piersi ;)

AnikaPe

Aaaaa i wszystko jasne ;)

DR16

w 2007 skonczyla college - w jakim wieku sie konczy? Wyglada na 30 minimum. Cos tu sie nie zgadza - a jesli tak szkoda bo fajna babka a tak sie strzec

ekapuscinska

College to nazwa szkoły, nie jest to collage w rozumieniu USA np, czyli od 18 do 22 lat. Fakt, wygląda jak 30-latka, ale taka już jej uroda.

DR16

W takich chwilach czuję się stara jak węgiel :-P

DR16

wygląda poważnie nie staro

DR16

Ona jest Australijką. Wszystkie Australijki tak wyglądają pomiędzy 20 a 60 rokiem życia.

P.S. aha, nie stawia się znaku zapytania lub wykrzyknika po spacji. Dam lekcję i zadam Tobie pytanie. Czy jesteś Polakiem?
Jak widzisz, zgodnie z zasadami polszczyzny znak zapytania "przyklejony" jest do ostatniej litery w zdaniu. Mam nadzieję, że lekcja na coś się przydała.

DR16

dokładnie to samo pomyślałem wygląda jak dobrze zakonserwowana 40

DR16

O kurde, Stary!

DR16

Widzialem wlasnie wilka z Wall Street i myslalem, ze ma przynajmniej 35-40 lat. Moze to kwestia kontrastowego makijazu.

DR16

też myślałam, że jest pod 30, jest piękna, ale wygląda dojrzalej niż przeciętna dwudziestoczterolatka...

DR16

Przejrzyj zdjęcia Jaime Pressly. Jest starszym o 13 lat klonem Margot.

DR16

haha ja też myślałam, że ma 30stkę :) zawsze ma za dużo tapety na twarzy, to ją postarza

DR16

wierz mi że jak będzie miała nawet 45 to nadal będzie wyglądała tak dobrze jak dzis albo jeszcze lepiej .

DR16

Też się zdziwiłam. Jestem aż 11 lat starsza?? W jej wieku wyglądałam jak dziewczynka z podstawówki. No chyba, że ma 24 lata tak jak Rozenek 36... efekt Krzysztofa Ibisza, im starszy tym młodszy ;)

DR16

Ja też się zdziwiłem, nawet mocno . . .

DR16

Podobno w tym roku kończy 31 lat...

DR16

Tak używki postarzają człowieka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones