Margot Robbie

Margot Elise Robbie

8,6
99 633 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Margot Robbie

Widziałem tylko kilka filmów z nią i wydaje mi się że jest dobrą,może nawet b.dobrą aktorką.Jednakże zwłaszcza po Filmie Wilk z Wall Street,gdzie pokazała dosłownie wszystko,brała udział w bardzo ostrych scenach łóżkowy z serii że ostrzej się już chyba nie da,wręcz można odnieść wrażenie że aktorzy robili to naprawdę,mimo że nawet po emisji filmu chyba coś był artykuł jak pisała że rodzinie chyba mówiła że w tych scenach nago zastępowała ją inna aktorka,czy twarz była tylko jego,chyba że w łóżkowych też.

że niby rodzina w to uwierzyła a dopiero z czasem dowiedzieli się że to ona a nie żadna dublerka,a ona sama że miała spore problemy z scenami łóżkowymi i nagością,mam wrażenie że reżyserzy lubią jednak wykorzystywać trochę jej urodę i to że jest taka seksowna i dobrze wypada w scenach erotycznych bo jednak mimo że np w filmach Focus jakieś sceny łóżkowe były,to przede wszystkim w filmie Big Short gdzie chyba tylko jednej krótkie scenie występuje,naga w kąpieli,mimo że nie widać jej całej nagiej wydaje mi się że właśnie lubią wykorzystywać jej urodę i to że chyba nie boi się odważnych scen.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones