Margot Robbie

Margot Elise Robbie

8,6
99 633 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Margot Robbie

która dopiero zaczyna karierę aktorską, umieścić na "pudle" w rankingu... A w jakim to filmie ona stworzyła jakąś kosmiczną, wybitną kreację?!
Gdy zamiast zwojów mózgowych głos decydujący zaczyna mieć fiut, to takie są efekty. MYŚLICIE PENISEM, BARANY! Rozłożyła nogi w "Wilku..." i wam wystarczyło? :))
Łysy osiłek Vin Diesel i jego kumpel ekranowy Paul Walker są oceniani na RW na równi z De Niro, Pacino i Pittem...
Teraz ta laseczka, ładna, ale przecież nie jakieś bóstwo zmysłowości, która zagrała może ze 3 główne role, jest stawiana wyżej niż Deneuve, Kidman lub Streep...

awarek_2

Ta "gwiazdeczka" była nominowana do Oscara za rolę pierwszoplanową. Fiut, to Tobie chyba przebił głowę, że wypisujesz takie rzeczy. Jak już to kiedyś gdzieś pisałem, nie trzeba zagrać w 50 filmach, by zostać docenioną aktorką i jak widać uroda może iść wraz z talentem. De Niro zeszmacił się tymi nowoczesnymi produkcjami, a i w filmach akcji można grać dobrze. Zresztą o gustach się nie dyskutuje, do mnie bardziej przemawia Robbie niż Portman lub Adams :)

Kalimdor

:)

Sam sobie w pewnym sensie przeczysz i to pełną gębą... :)
Pomijam już fakt, że mój komentarz dotyczył 2 MIEJSCA W RANKINGU Twojej idolki, co uważam za opinię (ocenę) nie tylko skandaliczną, ale i wręcz żałosną lub kompromitującą... Bo dorobek MR w porównaniu z osiągnięciami dziesiątek wybitnych aktorek jest co najmniej bardzo skromny. Właściwie to trudno mówić o jakichś jej znaczących sukcesach poza wspomnianą nominacją do Oskara.
A dlaczego sobie przeczysz?
Bo skoro tak wielką wagę przywiązujesz do oskarowych nominacji, to czemu jesteś ślepy na fakt, że wyprzedziła w tym zasr... rankingu np. Kidman (1 Oskar i chyba 3 nominacje), Blanchett (2 Oskary i 4 nominacje), Bates (Oskar i 2 nominacje), Theron (Oskar i nominacja)?! A pewnie wypadły mi z pamięci aktorki, które miały po 2 Oskary i po 5-6 nominacji! Idąc Twoim tokiem rozumowania każda z nich była o 2-3 klasy lepsza od MR, a może i 5-6 klas lepsza :)) Bowiem nominacja to zaledwie 1/5 Oskara... :)
Są aktorzy, którzy zadziwiają świat jakąś kreacją i po jednym filmie zaliczani są do najwybitniejszych. A potem okazuje się, że rewelacyjnie zagrali właśnie tą jedną rolę, a pozostałe już zupełnie przeciętnie... Po prostu dostali rolę życia, w której w ogóle nie musieli grać, bo grali postać bardzo podobną do... siebie! Uważam, że tak jest właśnie z MR... Więc ja zdecydowanie wyżej od niej stawiam choćby wspomnianą przez Ciebie Amy Adams. Pod względem urody także :))

awarek_2

Po pierwsze nie jest moją idolką, więc nie przypisuj nikomu takich tytułów, jak nie wiesz. Tak, bo na pewno wszystkie przez Ciebie wymienione aktorki miały w wieku 28 lat po 6 nominacji do Oscara i parę już zdobytych. O gustach wobec urody się nie dyskutuje, więc nie będę tutaj krytykować wyglądu Amy Adams, ale rolę Lois Lane położyła totalnie, a paradoksalnie nie jest to jakaś ciężka kreacja do stworzenia. Napisz do administracji filmwebu dlaczego ranking nie jest aktualizowany, bo od 2016 stoi w miejscu. Taka Lily Collins nawet się w nim nie znajduje, a ma lepszą ocenę niż załóżmy Olga Bołądź :) Gdyby Margot była taką "chujową" aktorką, to Tarantino, by nawet na nią uwagi nie zwrócił.

Kalimdor

Bez komentarza...

użytkownik usunięty
awarek_2

W "I, Tonya" stworzyła kreację bardzo bliską wybitnej. Drugie miejsce w rankingu to przesada, prawda, ale w tym jednym filmie pokazała, że ma talent, i mam nadzieję, że jeszcze nieraz to udowodni ;)

Nie mam nic przeciwko MR... Nie zamierzam ani mieszać jej z błotem, ani wynosić pod niebiosa. Po prostu słabo znam tę aktorkę.
Ale jak czytam, że młoda aktorka, która ma w dorobku może z 10 ról, w tym 1-2 rewelacyjne, znajduje się na drugim miejscu w rankingu aktorek wszech czasów, to mogę skomentować to tylko śmiechem i nazwaniem tego rankingu mianem "kretyńskiego" i bardzo tendencyjnego!
Bo takich aktorek były w przeszłości dziesiątki, a może nawet setki!
Wystarczy spojrzeć, kto znalazł się w rankingu za MR!
Moim zdaniem ten, kto ranking "układał" albo chciał się jej przypodobać, albo za bardzo zasugerował się jej urodą i zmysłowością. W każdym razie całkowicie odebrało mu zdrowy rozsądek i obiektywizm.
Aktorki i aktorzy, którzy występują obecnie, są w uprzywilejowanej sytuacji. Dawne gwiazdy mają dużo gorzej, bo wiele ich ról niezasłużenie poszło w zapomnienie no i nie są dziś widoczni w mediach.
Ranking, w który w pierwszej "100" zabrakło miejsca choćby dla Catherine Deneuve, nasza MR bije na głowę aktorki mające na koncie po 4-5 nominacji do Oskarów i po 1-2 Oskary, a Brad Pitt znajduje się daleko za Tatumem Channingiem, to ranking nie tylko do dupy! TO RANKING ŻAŁOSNY...
Nie ma rankingu, z który wszyscy by się zgadzali i który wszyscy by uznawali za sprawiedliwy i wiarygodny. Ale są pewne granice śmieszności. FW je przekroczył, bo takich absurdów jak 2. miejsce dla MR jest w nim pełno...

Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
awarek_2

Ten ranking jest układany ze średniej ocen użytkowników i ilości ich głosow. To po prostu ranking popularności, a nie ranking rzeczywiście najlepszych aktorów, aktorek czy filmów. Gdyby te rankingi rzeczywiście przedstawiały najlepszych, to znalazłyby się w nich Katharine Hepburn, Peter O'Toole, Richard Burton, Bette Davis, Spencer Tracy czy Humphrey Bogart, których o ile się nie mylę, w ogóle nie ma w tych rankingach, a znajdują się w nich właśnie takie gwiazdeczki jak Tatum czy Elizabeth Banks. Tak, ten ranking jest strasznie kretyński, ale co zrobić. Ja już dawno przestałem się przejmować tymi rankingami. Szkoda nerwow na nie :D

awarek_2

O kuhwa, jak uwielbiam czytać taki bełkot napisany przez polaczka z bólem odbytu.

starboy

Debil i błazen...

Jesteś taki "2 w 1", jak proszek do prania.

awarek_2

Ładnie opisałeś siebie polaczku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones