Margot Robbie

Margot Elise Robbie

8,6
98 747 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Margot Robbie

Rzadko kiedy mamy takie polaczenie - piekna fizycznego z kunsztem aktorskim. Margot jest nieprzyzwoicie dobra. Moim zdaniem najlepsza aktorka mlodego pokolenia,razem z Elizabeth Olsen.. To jak Robbie zagrala w debiucie na duzym ekranie,w tak mlodym wieku,u boku takiego wirtuoza jak Leo i pod skrzydlami kolejnego,tylko w innej dziedzinie - Martina,to przechodzi ludzkie pojecie.. Dalej juz tylko potwierdza swoją klase. Jak nie zabrzmi to kontrowersyjnie,ona mi przypomina wielkie aktorki kina lat 30'-60'..Oldschoolowy typ urodu,fenomenalna gra..Bajka pani Margot,Bajka ;) Ps. Zycze Oscara za "I,Tonya"..

mateos8

Bardzo podoba mi się Twój komentarz nie tylko z uwagi na to, co piszesz o Margot, ale i wymienie Elizabeth w podobnym kontekście. Bo obie je bardzo lubię, obie są nieprzyzwoicie urocze, fajne, niezwykle atrakcyjne oczywiście, ale poza wszystkim, podobaja mi się za to, jakimi osobami po prostu są :) Pozdrawiam

mateos8

Wreszcie kulturalny komentarz odnoszący się również do jej urody, ale w nieuprzedmiatawiający Margot sposób. Gratuluję, oficjalnie uznaję ten komentarz za najlepszy na filmwebowej stronie o Margot Robbie.

mateos8

Też odnoszę takie wrażenie. Chociaż, co przykre, często ''obrywa" jej się jej za to, że jest piękna. Poniekąd rozumiem, bo łatwo wrzucić do szufladki "tylko piękna i nic więcej". Niestety.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones