Margot Robbie

Margot Elise Robbie

8,6
99 633 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Margot Robbie

trafiła na moją liste TOP TEN PASZCZURÓW WSZECH CZASÓW:)

użytkownik usunięty

dowody nie kłamią
http://media1.onsugar.com/files/2014/01/28/692/n/1922153/71605d1de3d69234_thumb_ temp_image337881151390919201.jpg.xxxlarge/i/Do-You-Recognise-Margot-Robbie-Brune tte.jpg

użytkownik usunięty

piękna kobieta bez makijażu wygląda pięknie

http://media.melty.fr/article-1113107-ajust_930/bonjour-madame.jpg

http://c.wrzuta.pl/wi17408/d6733a6a0023312848c3cd16/eva_mendes_bez_makijazu

http://www.forumishqiptar.com/attachment.php?attachmentid=116102&stc=1&d=1238534 021

http://wac.450f.edgecastcdn.net/80450F/popcrush.com/files/2012/11/beyonce1.jpg

i niech nikt się nie waży pisać że to szkaradziejstwo przy którym pół dupy zza krzaka jest ładniejsze jest ideałem i boginią hhahhahahahhahahahahahahahahahaha

Po prostu wolisz latino brunetki, a poza tym, przynajmniej zdjęcie Margot nie jest obrabiane tak jak reszty pań, bo taka Beyonce nie pozwala na wypuszczanie w świat "naturalnych" fotek bez jej zgody i wcześniejszej fotoszopce :)

użytkownik usunięty
diana6echo

nie chodzi że wole latino wiadomo że ciemnowłose kobiety sa najpiękniejsze nawet bez makijażu
niestety brak brwi rzęs u blondynek nalane gęby nie dodają uroku

Synek, każda kobieta jest piękna i póki tego nie zrozumiesz, nie zasługujesz na żadną :)

użytkownik usunięty
diana6echo

chyba córciu:)
wiem że czujesz się oszukany no bo jak to!
zrozum że mało jest pięknych kobiet większość jest przeciętna reszta szkaradna jak to zrozumiesz zostaniesz gejem:D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Dziecko, idź się przewietrz, dobrze ci to zrobi.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

:)

użytkownik usunięty
diana6echo

SORRRY dopiero widze że jesteś kobietą no to wszystko wiadome:)

A dleczego nie dałaś linków do tych fotek Twojej ulubionej, pięknej gwiazdy? :)

http://i.wp.pl/a/f/jpeg/29515/mak_eva_mendes_07_wenn3937880.jpeg
http://21.img.v4.skyrock.net/219/anglebeauty/pics/1472757726_small.jpg

użytkownik usunięty
Zloty_Deszcz

a pokazałaś to by potwierdzić że ona bez makijażu dalej jest piękna?to się udało jest śliczna:)
ma piękne rysy i oprawe twoim zdaniem jest coś nie tak bo przymrużyła oczy albo otworzyła usta
jak większość kobiet jak sie nie ma czego przypier.dolić to trzeba się przyjebać nie takiego koloru szminki czy buta:D

Widzę, że oprócz problemu z pogodzeniem się z tym, iż świat wygląda zupełnie inaczej niż byś chciała, masz również problemy z identyfikowaniem osób z płciami, na które wskazują ich nicki oraz z poprawnym pisaniem po polsku. Najpierw do diany6echo pisałaś jak do faceta, a teraz do mnie jak do kobiety. Powiedz, ale tak szczerze, jesteś tylko bardzo młodą dziewczynką, czy masz po prostu jakieś zaburzenia? A może jedno i drugie?

Powyższe linki dałem po to, by pokazać, że tak, jak większość kobiet, również Eva Mendes bez makijażu wygląda jak maszkaron. Nie chodzi o otwarte usta, ale o wory pod oczami, bladą skórę i rozczochrane włosy. Ale wmawiaj sobie dalej, że ona jest zawsze piękna :)

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Ojej, skoro jesteś tak poprawna politycznie, to po co sama zaczęłaś wklejać linki ze zdjęciami innych kobiet?
Co do bladości, to są kobiety, którym bladość pasuje. Na zdjęciu, do którego link ja dałem, Twoja kochana Eva wygląda jak maszkara, która po tygodniu siedzenia w domu po ciemku, wstała z łóżka i wyszła po zakupy :)

I Twoje słownictwo sugeruje, że to Tobie bliżej do żula niż mnie :)

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

I znów nie na temat, brawo! :)
Nie sądziłem, że skala Twoich zaburzeń jest aż tak wielka. Nie potrafiąc napisać nic sensownego w jednym temacie, odgrzebujesz jakieś stare posty dotyczące zupełnie innej sprawy? Po co? Ile Ty masz lat?
Wyzywasz mnie od pasożytów, bo "ośmieliłem" się zabrać głos w Twoim temacie, ale sama odpisujesz na mój komentarz sprzed roku, dotyczący zupełnie czego innego, obrzucając mnie w nim tylko obelgami. Takie zachowanie jest głupie, nie ma sensu i świadczy tylko o tym, jak wielkie masz trudności z logicznym myśleniem. Czy Ty tego nie widzisz?

To, że Mendes wygląda lepiej niż 99 procent kobiet, wydaje się tylko Tobie, a każdy, kto czyta Twoje komentarze przecież widzi, że nie można poważnie traktować Ciebie, ani tego, co piszesz. Jedynie Ty sama zdajesz się tego nie dostrzegać.
Napisanie kilku sensownych zdań nie jest jakimś strasznym produkowaniem się, przynajmniej nie dla mnie. Ważne, że potarfię napisać coś sensownego i, przede wszystkim, na temat, co dla Ciebie, jak widać, od początku dyskusji jest wyczynem zupełnie nie do osiągnięcia :)
A wszystko, co się tu pisze, w rzeczy samej zostaje na forum opublikowane w momencie kliknięcia "Wyślij". To też jest takie trudne do ogarnięcia? :)
Wyrażanie opinii to jedno, ale prezentowanie swojego chamstwa to już zupełnie inna sprawa, a będąc niekulturalnym wobec innych użytkowników najzwyczajniej łamiesz regulamin i nie powinno Cię tu być.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Hahaha, z tym myśleniem to prima aprilisowy żart? Nie trudź się, i tak nikogo nie nabierzesz :)

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Tak, świetnie się bawię czytając Twoje wywody :)

użytkownik usunięty
Zloty_Deszcz

wracając do tematu
o sorrry! ty piszesz w tym temacie ale na inny temat:)
porozmawiajmy o tusku.....

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Zloty_Deszcz

gdybyś wiedział gdzie śiedze to byś padł:D
ty Z 14 nigdy nie skończysz......

Zloty_Deszcz

Hahahaha dobre

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Jak ty masz taki gust, i uważasz że ona jest na tym zdj ładna i uważasz tez ze ty jesteś ładna to mi cię po prostu żal... No ale jakoś musisz się dowartosciowywac...

użytkownik usunięty
lussi13

faceci mdleją na ulicy gdy mnie widzą oświadczają się baby stoją jak lezbysz otwartym gębami 50 razy dziennie słysze że jestem najpiękniejsza i
wiesz,myśle że mi dowartościowanie nie jest potrzebne:)
śmieszne że nie wiesz jak wyglądam a piszesz że m cie żal z drugiej strony fakt wolałabym nie wzbudzać takiego zainteresowania:)

kolejna tepa pi.zda z ciebie

boże weź Ty się zamknij...
brak mi słów na Ciebie... -,-

użytkownik usunięty
Zloty_Deszcz

ona bez makijażu wygląda lepiej niż 99% kobiet w

Nie stresuj się tak, tylko napisz spokojnie to, co chciałaś napisać i dopiero potem dodaj komentarz.

Ty chyba jesteś wyjątkowo tępą dzidą, że nie widzisz, że z fotek które podałaś na dwóch zdjęciach babki mają make up. Dokładnie Eva Mendes i ta ostatnia. Zdjęcie Margot, które podałaś, pokazuje tym bardziej, że jest ona ładna kobietą, nawet bez makijażu, czym może się poszczycić niewiele dziewczyn i daje sobie włosy uciąć że to Ty jesteś szkaradą, a nie kobieta którą obraziłaś. Na tle wielu kobiet wypada wprost pięknie. Cmokaj ją w dupę smutna ropucho z bonusowym rozdwojeniem jaźni. Powodujesz we mnie współczucie i jest mi przykro, że przedstawicielki mojej płci to takie zawistne istotki :D

użytkownik usunięty
smokexthat

jestem najpiękniejsza a bez makijażu wymiatam
kipi z ciebie jad i zazdrość
miłego dnia paszczurku

użytkownik usunięty
smokexthat

a co do zdjęcia to pokazała że jest paskudna
zapewne też wygądasz jak gnom więc bronisz innego pisząc że jest piękny:)
i pisać że jestem szkaradą choć zdjęcie mówi co innego:)
pokaż nam swoją twarz zanim kogoś ocenisz
jadem zawiścia i agresja napompowane są twoje wypociny zakompleksiony paszczaku

użytkownik usunięty
smokexthat

żałosne ukrywanie się za zdjęciem kogoś innego:)

jedyne kobieta bez make up w hollywood piekna:


http://bi.gazeta.pl/im/9/8494/z8494279X.jpg

Tutaj to bardziej kwestia ubioru i głupiej miny, a nie tego, że jest bez makijażu.

użytkownik usunięty
Zloty_Deszcz

uwierz mi że głupią mine zrobiła po to by odwrócić uwage od braku makijażu gdyby nie to wyglądała by jeszcze brzydziej
znam sie na tym ta dziewczyna naturalnie jest brzydka

Gdyby musiała odwracać uwagę od swojej nieumalowanej twarzy, to o wiele lepiej byłoby dla niej w ogóle nie pozować do zdjęcia, nie sądzisz? Podejrzewam, że nikt jej do niego nie zmuszał.

użytkownik usunięty
Zloty_Deszcz

to zdj z planu więc wolała zrobić mine przygłupa i puścić to sama w eter nim świat obiegną fotki potwora

Jak to z planu? Przecież na plan aktorzy wchodzą już ucharakteryzowani.

użytkownik usunięty
Zloty_Deszcz

na plan aktorzy wchodzą nieucharakteryzowani dopiero potem się zaczyna

Źle zgadujesz. Na planie się gra. Żaden aktor nie pójdzie grać, nie będąc wpierw ucharakteryzowany. W tym celu udaje się do charakteryzatorni, a dopiero potem, gdy już ładnie wygląda, na plan.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones