Margot Robbie

Margot Elise Robbie

8,6
99 050 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Margot Robbie

Myslalam ze ma ok. 35 lat a sie okazało ze ponad 10 mniej. Pewnie bez makijazu, ktory ja postarza
wyglada sto razy lepiej

użytkownik usunięty
devils_girl

To prawda, sama bylam pewna ze ma ok. 30 lat, a okazuje sie ze jest mlodsza ode mnie...Wyglada na co najmniej 10 lat starzej, ale widocznie taki typ urody juz ma :)

w filmie czas na milosc z rachel mcadams wyglada w sumie tak na 26, wilka z wall street nie widzialam ale na zdj faktycznie bita 30!!

devils_girl

nie chodzi o to zę wygląda staro tylko dojrzałe jak na 23 lata wygląda zbyt dojrzale chociaż to i nawet dobrze

sewerynsenior

No a mi chodzi o to, że wygląda staro xd

devils_girl

staro to wyglądała by jak by miała zwisające piersi i zmarszczki na twarzy jak u 80 letniej kobiety.. nie wiesz co gadasz

devils_girl

jak ona strasznie staro wygląda to ja chcę tak staro wyglądać

CelineMarie

Chodzi mi o to, ze staro jak na swoj wiek xd nikt ci nie broni tak wyglądać :d

użytkownik usunięty
devils_girl

a ja sie zgadzam. wyglada na dobrze po 30.

devils_girl

teraz patrzę i myślałem ze będzie miała z 3 dychy, taka uroda, ale jest niezła sucz:)

devils_girl

Faktycznie wygląda znacznie dojrzalej niż na swój wiek ale to w jej przypadku nie ma znaczenia bo i tak jest śliczna :)

Lunasol

zdecydowanie minimum 30 to z wyglądu ma. Jednak jest prześliczna :) Raczej widziałabym ją pod rękę z jakimś 35-40 latkiem niż jej rówieśnikiem :)

emaiko

pasowałby jej wysoki brunecik : P

devils_girl

właśnie o tym pomyślałam, patrzę, a tu taki komentarz :) moja pierwsza myśl "ona jest rocznik 90, no bez żartów" :D wygląda na o wiele straszą, dałabym jej około 30stki, ale takiej zadbanej 30stki.

devils_girl

Takie samo odniosłam wrażenie:)W tym fimie bardzo staro wygląda jak na swoj wiek , ale pewnie to przez charakteryzacje , tony makijażu, a może taką już urodę ma.

devils_girl

Porównując ją z do dziewczęcej Emmy Watson, która jest z tego samego rocznika, to rzeczywiście posągowa Margot wygląda bardzo dojrzale jak na swój wiek;)

lena_777

Zgadzam się, jest w moim wieku ale dałabym jej 30.. piękna jest

użytkownik usunięty
devils_girl

Dopiero teraz zauważyłam, że ma dopiero 23 lat. Również myślałam, że jest grubo po trzydziestce.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones