Maria Dębska

7,4
11 696 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maria Dębska

Szanuję aktorki które chcą się pokazać nago bo wszyscy je wtedy zobaczą rodzina znajomi..
Aktorka ładna fakt i gra w filmach ,ale powinna może bardziej w tych trochę lepszych grać a nie w co drugim bardzo kiepskim polskim filmie..

xxxfilmen

Żenada.

mikula1991

co masz na mysli żenada .. hehe
usmiechnij sie nie badz poważna:P

xxxfilmen

Nie no bez przesady, oczywiście o gustach sie nie dyskutuje, ale miała wiele dobrych ról. Najbardziej mi sie podobał film z jej udziałem ,,Cicha noc,, . Ale niektóre filmy po prostu były na inny temat i może do nich nie pasowała według Ciebie. Ale jak napisałem, szanuje twoje zdanie bo o gustach sie nie dyskutuje. Chociaż o piekności na samym dole można dyskutować bez końca, co nie? :D
Pozdrawiam ! :)

xxxfilmen

Co Ty mowisz, co druga polska aktorka ,,rozbiera sie", tyle ze w Dubaju lub u innych sponsorów. Jak najbardziej maja odwage, o to soe nie boj ;) Ta akurat nie musi, bo ma matke sponsorko-promotorke, ktora upycha ja wszwdzie, wiec zarobi sobie spokojnie na aktorstwie.

xxxfilmen

To co ze zobaczy ja rodzina i znajomi ? To tylko ciało:) wraca moda na brak depilacji na dole:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones