Maria Mielnikow-Krawczyk

6,9
95 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maria Mielnikow-Krawczyk

Za publiczne popieranie Maciusia Stuhra i gniota antypolskiego "PO-Grossie".

ElRio

Lecz się, człowieku, może jeszcze nie za późno.

omaley

Tak - dla was polscy patrioci są chorzy...

ElRio

Lecz się człowieku, kolejna osoba ci to pisze...

ElRio

Ja też jestem polskim patriotą, ale takim zwyczajnym a nie "prawdziwym". Co prawda na tym portalu oceny powinno się wystawiać za dokonania zawodowe, ale w związku z tym, że "PRAWDZIWY" wystawił ocenę za poglądy to i ja "zwyczajny" się dołączę.
Jeśli tak było jak pisze "PRAWDZIWY", to wystawiam pani Marii piątkę. Też popieram Maciusia.

ElRio

przyjmując Twój punkt widzenia należałoby także wypunktować aktorów grających Stalina, Hitlera, Goebbelsa i im podobnych boć to przecie straszni wrogowie naszego kraju byli

zezun

Co ty pyerdolish? TA KOBIETA POPIERAŁA STUHRA PUBLICZNIE. Nie postać graną przezeń.

ElRio

ja nie muszę od pier...... jesteś Ty, to by było na tyle, koniec dyskusji

zezun

Na razie to ja mam argumenty, a Ty... jedynie instynkt leminga

ElRio

Jesteś antysemitą? Bądź konsekwentny. Nie oglądaj "KRZYŻAKÓW", bo wyreżyserował ich Żyd Aleksander Ford, nie oglądaj "PANA WOŁODYJOWSKIEGO", "POTOPU" i "OGNIEM I MIECZEM" bo wyreżyserował je Żyd Jerzy Hoffman. Nie oglądaj „Stawki większej niż życie”, „Kolumbów”ani „Polskich dróg”, bo odpowiada za nie Żyd Janusz Morgenstern. Nie oglądaj "KANAŁU" Wajdy, bo za zdjęcia odpowiada Żyd Jerzy Lipman. Nie oglądaj "NOŻA W WODZIE" Romana Polańskiego, ani żadnego innego jego filmu. Nie oglądaj "NOCNEGO KOWBOJA" Johna Schlesingera, bo za zdjęcia odpowiadał tam Żyd Adam Holender, był też operatorem kamery na planie "CZTERECH PANCERNYCH I PSA". Sfotografował "ZABIĆ KSIĘDZA" Agnieszki Holland. Nie pozwól rodzicom oglądać filmów z Kaliną Jędrusik, ani słuchać piosenek Anny Jantar. Ani oglądać meczów piłki nożnej z komentarzem Andrzeja Strejlaua (nie otrzymał posady trenera reprezentacji Polski po Kazimierzu Górskim, mimo jego rekomendacji, właśnie z powodu „niewłaściwego”pochodzenia. Kadrę objął tzw. prawdziwy Polak, Jacek Gmoch i wszyscy wiemy, jak to się skończyło).
Jeżeli chcemy wymazać z polskiej kultury, sztuki, w ogóle życia społecznego polskich Żydów, trzeba by skasować nie tylko Komitet Obrony Robotników (Kuroń, Michnik, Blumsztajn, Modzelewski, Mazowiecki, Olszewski, Moczulski, Geremek), który dał podwaliny pod Solidarność (Gwiazda, Lis, Borusewicz, Pieńkowska), ale także wszystkie medale olimpijskie pani Ireny Szewińskiej, najlepszej polskiej lekkoatletki. Żydówki.
Zabroń dzieciom czytać "AKADEMIĘ PANA KLEKSA", bo napisał ją Żyd Jan Brzechwa, podobnież wiersze Juliana Tuwima, z "Lokomotywą" na czele. Nie wolno ci czytać Leśmiana, Lechonia, Słonimskiego.
A, i Jezus Chrystus. On też był Żydem. I jego matka, Maryja. I Józef.
ANTYSEMITYZM to ABSURD.

ElRio

Wypiętnowałbym, gdyby popierała gniota Smoleńsk

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones