Maria Schrader

7,5
432 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maria Schrader

Idąc wczoraj do kina nie miałam pojęcia, że gra w tym filmie p.Schrader! Jestem zachwycona jej akcentem, gdy mówiła po polsku z brakiem naleciałości języka niemieckiego. Wow! Bardzo często wracam do filmu A & J, z różnych powodów, i myślę, że z produkcją A.Holland będzie podobnie, nie tylko nie ze względu na tematykę związaną z położeniem Żydów w czasie wojny, którą to się interesuję. M.Schrader b.dobrze odnajduje się w roli Żydówki, w obydwu filmach. Jest bardzo wiarygodna, nie tylko dzięki swojej urodzie. Polecam obie ekranizacje.

mrufka_p_z

Jej śmiech! Wspaniała scena w "W Ciemności" gdy zaraża całe towarzystwo śmiechem i optymizmem opowiadając do ucha jakiś dowcip... Bardzo dobra aktorka. Nie miałem pojęcia że jest Niemką zwłaszcza jak usłyszałem jak mówi po polsku - brawo! Od tej pory będę śledził "poczynania" tej Pani, bo naprawdę warto :)

mrufka_p_z

Dzisiaj byłam w kinie i również nie miałam pojęcia o udziale tej aktorki w produkcji. Gdy po raz pierwszy pojawiła się na ekranie, pomyślałam "ależ podobna do aktorki z Aimmee i Jaguar", więc później bacznie się jej przypatrywałam. Miło było odkryć, że moje skojarzenie było słuszne :) Niestety jednak chyba muszę was zawieść, gdyż z moich obserwacji jasno wynika, że jej polski był podkładany. Gdy mówiła, jej twarz pokazywana była w całej krasie tylko w przypadku wypowiedzi niemieckich. Po polsku nie mówiła prawie wcale, a gdy już się zdarzyło, była ukazana w oddali. Pamiętam, że trafiła się jedna czy dwie sceny, gdzie zdarzyło się zbliżenie podczas jej mowy po polsku lecz ruch ust nawet nie zgadzał się z wypowiadaną kwestią. Oczywiście mogę być w błędzie, jednak podczas oglądania byłam tego pewna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones