Maria Wawreniuk

6,7
632 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maria Wawreniuk

Pierwszy raz ogladalam ja w otworz oczy i jestem przerazona poziomem gry aktorskiej. Trudno mi uwierzyc, ze Netflix pozwolil na cos takiego, tym bardziej, ze serial sam w sobie genialny. Do 5 odcinka ciary wstydu - przegięta, przeteatralizowana, nienaturalnosc gestow, mimiki, chyba, ze to jak ona to odegrala mialo zwiazek z fabula i wlasnie overacting byl zamierzony, w co watpie. Mam nadzieje, ze na drugi sezon poprawi troche warsztat. Poki co styl gry na Belle ze zmierzchu.
Ogromne brawa dla reszty obsady aktorskiej - w szczegolnosci dziewczyny, która grala Izke.

Goadaria

To samo pomyślałam, serial wciągający, ale gra głównej bohaterki totalnie nienaturalna i przez to w niektórych momentach mi się chciało śmiać :). Bez obrazy oczywiście

konradbr

A w mojej ocenie Maria zagrała bardzo przekonująco. I myślę, że zdecydowanie miała pomysł na tę rolę i fajnie wyszło. Podobała mi się jej kreacja.

maciejuk_p

Według mnie też zagrała bardzo dobrze. Uważam że ma talent a do tego jest śliczna i naturalna. Czekam z niecierpliwością na drugi sezon.

konradbr

Tragedia, dawno tak brzydkiej aktorki nie widziałam w żadnej produkcji

Goadaria

Niesamowite że mam dokładnie odwrotną opinię! Dla mnie absolutnie świetna gra aktorska. Totalnie kupiłem jej postać i utożsamiałem się.

Pomijając już w ogóle gre aktorską to muszę dodać że dziewczyna jest po prostu piękna!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones