Marian Kociniak

8,5
12 860 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marian Kociniak

Żegnaj, wielki Grzegorzu Brzęczyszczykiewiczu z Chrząszczyrzewoszczyc, powiat Łękołody... :(

Wielka strata. Aktor kapitalny nie tylko w "Jak rozpętałem II wojnę światową", ale i oczywiście w "Janosiku", "Trójkącie Bermudzkim" czy "Panu Tadeuszu". Szkoda, że był obsadzany zwłaszcza w drugoplanowym rolach - można powiedzieć, że jego potencjał nie został należycie wykorzystany.

Borzecky

obawiam się że ten talent nie został wykorzystany bo był zaszufladkowany jako Franek czy Murgrabia. A wielka szkoda że mało grał w filmach czy serialach dalej jest mi smutno że Pan Marian zmarł wczoraj jak mi koleżanka powiedziała to byłam wstrząśnięta i dalej jestem mimo że Kociniak nie był moim sąsiadem, bliskim znajomym czy członkiem rodziny ale go wielbiłam bo to był wielki aktor przez duże A miał wspaniały głos, wspaniale śpiewał na you tubie wpisz sobie Marian Kociniak i posłuchaj jak Kociniak śpiewał. Z koleżanką mówiłam że to był facet do tańca i do różańca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones