Marian Kociniak

8,5
12 860 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marian Kociniak

Oczywiście każdy ma swojego faworyta, ale dla mnie właśnie pan Marian jest nr1!!!!

Marcin_Kabat

zgadzam się z tobą Kociniak to znakomity aktor i do tańca i do różańca, nie tylko jest znakomitym aktorem ale super śpiewa, kiedyś śpiewał cyrulik jesienny w gallux show. Nie tylko na rolę u aktorów zwracam uwagę ale na uzdolnienie wokalno muzyczne też bo jestem miłośniczką muzyki. Ja go uwielbiam za rolę Franka, a bardziej to Mugrabiego i Kabata, i za całokształt cieszę się najbardziej że zdążyłam jego autograf zdobyć 8 miesięcy na ten autograf czekałam i się doczekałam.

kinomanka_13

Pamiętam stare, czarno-białe programy z dawnych lat - kurde wymiatał! Tańczył, śpiewał, prawdziwy artysta, nie to co teraz

Marcin_Kabat

ja mam 21 lat i uwielbiam stare filmy , seriale , stare piosenki, stare programy muzyczno-rozrywkowe, dużo starszych aktorów , i aktorów tych starszych też. Kociniak to mój ulubiony aktor zaraz po : Pokorze, Pyrkoszu, Gajosie, Pieczce, Kotysie, Englercie, Pazurze. Nie wiem co to będzie jak tych aktorów zabraknie sami głupi, puści celebryci zostaną , nienawidzę celebrytów jedynie z celebrytów lubię Kożuchowską i Kurdej Szatan bo są fajne, uśmiechnięte a Kożuchowską to bardziej lubię bo z tą aktorką mam parę sentymentów. Ten cyrulik jesienny w wykonaniu Kociniaka to arcydzieło, a jak w jak rozpętałem śpiewał o tych panienkach co się nago kąpały czy jakoś tak to świetnie to zaśpiewał, albo jak z Mirellą podśpiewywał mimo że fragment zaśpiewał to zaśpiewał to znakomicie. Tańczył to nie pamiętam ale jak śpiewał to było super. W dzisiejszych czasach ci popularni nieraz dla kasy biorą udział w programach muzyczno-rozrywkowych a nie żeby pokazać czy mają talent czy nie, a w tamtych czasach gdy Kociniak w gallux show śpiewał cyrulik jesienny to nie robił tego dla kasy tak uważam, a jak było naprawdę nie wiem. Chciałabym Kocianiaka zobaczyć w jakimś filmie czy serialu posłuchać jego głosu bo głos ma super, jak oglądam jak rozpętałem ,czy janosika, czy igraszki z diabłem ,czy pchłę szachrajkę, czy rififi po 60 tce to wsłuchuje się w jego wspaniały głos, szkoda że tak mało użyczał głosu w dubbingu. A jeśli chodzi teraz to Kociniak nadal jest znakomitym aktorem mimo że mało gra, takich zdolności aktorskich czy wokalno muzycznych nie zapomina się tego jak jazdy na rowerze, nie to co pozostali co fajnie grali a potem wypalili się.

kinomanka_13

a ja myślałem że masz 13 lat xD

dj_carlos

kinomanka_13 to mój pseudonim

kinomanka_13

no co ty mi powiesz :p

dj_carlos

tak to prawda.

kinomanka_13

Niestety już Go nigdy na żywo nie zobaczymy... po prostu mi smutno jak o tym pomyślę

Marcin_Kabat

mi też jest smutno że Pana Mariana nie zobaczę na małym i dużym ekranie.Gdy słyszałam o śmierci Pana Mariana bardzo to przeżyłam.

kinomanka_13

Ja również. teraz jeszcze śmierć Ryszarda Kotysa mocno mnie przybiła... ach to życie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones