Marian Kociniak

8,5
12 860 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marian Kociniak

Przykro

użytkownik usunięty

Przykra wiadomośc!niestety stare pokolenie odchodzi,taka kolej rzeczy,ale Marian Kociniak przez swoje role pozostanie niesmiertelny!przez wybitne role,bo Franek Dolas czy Murgrabia to jest to co zachwyca pokolenia i to jest wyznacznikiem aktorów wybitnych!Panie Marianie spoczywaj w spokoju!

Zgadzam się z tobą, ja do dziś przeżywam śmierć Pana Mariana teraz bardziej bo dziś mam wolne , ale gdy będę w pracy to będę miała się czym zająć ale dalej będę w myślach przeżywać nawet kolega z pracy mi współczuł mimo że Kociniak nie był moim bliskim znajomym, sąsiadem czy członkiem rodziny ale go wielbiłam za Franka , za Murgrabiego, Kabata, za wspaniały głos i że wspaniale śpiewał polecam ci wpisać na you tubie Marian Kociniak i posłuchaj jak wspaniale śpiewał. Powiem ci że u aktorów zwracam też uwagę na uzdolnienie wokalno muzyczne i szkoda że mało osób to zauważa bo ja to zauważam bo uwielbiam muzykę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones