Marion Cotillard

7,9
33 328 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marion Cotillard

Wystarczy przeczytac kilka wywiwadów z nią lub zerknąć na to:



http://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=7232

ulisseska1989

Akurat w tym przypadku ma rację.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ulisseska1989

też myślę, że ma rację

ulisseska1989

Sama jesteś żenująca i mało wiesz o świecie.

Witcher

Kolejne dziecko które wierzy w takie głupoty-w marsjan też wierzysz?Ta
kobieta
robi z siebie idiotkę-a poza jedną dobrą rolą nic wielkiego nie zagrała.
Ciekawe że zaden noblista lub laureat Nobla nie stanął po stonie Marion.
Pierdolisz głupoty-trzeba mieć nie równo pod sufitem by wierzyć w takie
brednie,Amerykanie nie znosili Busha i taką bajeczkę sobie wymyślili.
Ile ty masz lat?Twój poziom wskazuje na gimnazjum.Zdania nie zmienię-koniec
dyskusji.

ulisseska1989

a ja myślę dziecko że powinnaś używać nieco innego języka... wielce znawczyni... i jak każde dziecko płci żeńskiej zazdrosna o aktorkę... żenada

Witcher

A ja będe wyjątkowy i powiem ze zgadzam się z autorką tematu.Cotilard to
kolejny pustak po Fox który swoimi żenującymi komentarzami próbuje zwrócić
uwagę.Widać nawąchała się kleju i gada głupoty.Taa bo nie byłoich stać na
remont...sorry te brednie aż są zabawne.

Maciek666_filmaniak

Sarkazm to zjawisko nadprzyrodzone na filmwebie :D

k0kakola

każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii, za to inteligentny człowiek na pewno nie będzie krytykował go, ani wdawał się w tak prymitywne pyskówki jak założycielka tego tematu :)

Maciek666_filmaniak

Porównywanie Marion i Megan jest wręcz śmieszne.

ulisseska1989

Gwiazdy lubią się lansować kontrowersyjnymi wypowiedziami, lubią też pokazywać jacy są "zaangażowani" - DiCaprio szpanuje "ekologicznym samochodem" etc.

Czasami robią porządne rzeczy, na przykład Pitt odbudowywał domy po huraganie, zrobił więcej niż rząd który zaplątał się we własne przepisy.

Ale i tak uważam, że nie warto tracić czasu na obserwowanie poza filmowych działań aktorów, chyba że ktoś lubi taki tani lans.

krzychun

Cotillard nie jest głupia widać to. Głupi są Ci co wierzą w obrazki w TV.

Loose Change 2nd edition polecam niedowiarkom. 11 września to wielka zagadka.

krzychun

http://video.google.com/videoplay?docid=1364247616051038290#

Cotillard ma racje :P

Wojtek_dpo

niezly autorytet. jak na kozaczku tak pisza to musialo tak byc?? ona nawet niekoniecznie to powiedziala :P a jezeli chodzi o 11 wrzesnia to nikt nie wie jak to bylo i nigdy sie nie dowie. jak dla mnie nie ma znaczenia jaka jest osoba. aktorka jest bardzo dobra i to sie liczy.

Mrs_Shooter

Ja się (no może nie w pełni) zgadzam z Marion, ale wg mnie nie chodzi tu o szybki remont Nowego Jorku, ale bardziej o złoża, w które Irak obfituje. To wszystko to jest jedna wielka gra, w którą grają sobie osoby z "wyższych sfer". Wiadomo, że Bush to tam jakiś pociotek królowej Elżbiety, czyli wszystko zostaje w rodzinie. WTC nie było aż tyle warte, by móc się zawahać je "wyburzyć". Stany mają gigantyczne złoża ropy, a mimo to dokupują ją jeszcze od innych krajów, tak więc przejęcie jej z Iraku tylko zwiększa dochody w państwie (bo nie ma rzeczy bardziej dochodowej, niż wojna, tak więc wzbogacają się podwójnie). Wyobraźcie sobie, co się stanie, gdy ropy w świecie zabraknie i tylko USA będzie w nią obfitować. Jeśli jeszcze chodzi o Irak, to tam nie tylko są bogate złoża ropy, ale i innych surowców, tak więc jest to "smakowity kąsek".

jajcu11

Każdy ma prawo do swoich przekonań, i raczej trudno stwierdzić że jest głupia na podstawie tego co powiedziała. Sprawa z 11 września wcale nie jest jednoznaczna. Inna sprawa że jeśli faktycznie tak powiedziała,( bo kozaczek nie jest zbyt wiarygodny) to ma kobieta odwagę :). Chwała jej za to!

ulisseska1989

Hmm, oczywiście, że każdy ma prawo do swoich przekonań, a ataki z 11 września nadal pozostają jedną wielką niewiadomą, i myślę, że długo nie dowiemy się prawdy, o ile w ogóle się jej kiedyś dowiemy ;-)) Chociaż nie można oceniać osoby po jednej wypowiedzi, gafy zdarzają się każdemu, każdy ma określone zdanie na dany temat, chociaż też nie przepadam za takimi teoriami spiskowymi, jeśli jedna z największych grup terrorystycznych przyznaje się do ataku, to raczej coś w tym musi być??.... Chociaż nie trzeba używać od razu takiego języka, Ulisseska :P

użytkownik usunięty
ulisseska1989

Wiesz, w tym akurat jednym przypadku to bardzo dyskusyjna sprawa. To, że powiedzieli Ci w tv, że wszystko jasne, nie oznacza, że tak faktycznie jest. Na przykład-strażacy ponoć są zgodni co do tego(z resztą niektórzy z tych, którzy przeżyli i obserwujący również mówili podobne rzecz) słychać było kolejne wybuchy na poszczególnych piętrach, po kolei. To bardzo dziwne, szczególnie, jeśli faktem było, że nie mogły się tam znaleźć żadne meteriały wybuchowe Z resztą, to tylko jedna z wielu nieścisłości. Więc nie bądź taka pewna swojej wersji, proszę Pani, i nie feruj, kto głupi, kto nie tak pochopnie. Bo i my wszystkiego nie wiemy. Przecież każdy mógł ściemniać: strażacy, rząd ten, ten, czy tamten. Musielibyśmy siedzieć w głowach innych ludzi, żeby w takich przypadkach spokojnie mówić :taka jest prawda, a ten się myli. Trochę zdrowego sceptycyzmu...wobec wszystkiego! Taka moja rada. A druga taka, żeby nie obrażać nikogo na zapas.

użytkownik usunięty

A marsjanie istnieją! To takie małe organizmy-bakterie znalezione na czerwonej planecie. Dowód, że na innych planetach też jest/bylo życie.

ulisseska1989

hehe , uliseska , jak dla mnie każdy kto wchodzi na portale typu kozaczek itp. i wierzy w "informacje" tam zawarte , to jest - jak to napisałaś "GŁUPI JAK BUT" ...

cinema_2

DAjcie spokoj.. To co powiedziała marion w ogole nie ma sensu....
Owszem można snuć teorie spiskowe nawet na temat tych zamachów. Sam jestem zwolennikiem jednej z nich,ale to co mowi Marionjest po prostu IDIOTYCZNE?...

ulisseska1989

Pomijając już dyskusyjną teorię Marion nt. 9/11 to ona naprawdę zbyt błyskotliwa nie jest - posłuchajcie jej wypowiedzi z premiery Incepcji, nie mogła kilku sensownych zdań ułożyć. Ale aktorką jest dobrą.

ulisseska1989

bardzo lubie placki

ulisseska1989

Nie wiem czy jest głupia, ale jest świetną aktorką. Co według mnie wyklucza głupotę. Nie czytałem jednak nigdy jej wypowiedzi, które byłyby podobnie agresywne jak Twoje i to na podstawie tak niesamowicie wiarygodnego źródła jak Plotek. Myślę, że powinnaś zaczerpnąc i z innych skarbnic mądrości, jak Superexpres, Pudelek czy NIE. Pomyśl, ilu ludzi na tej podstawie można wyzywać! Śmiało!

ulisseska1989

Dziewczyno jak ty wierzysz we wszystko co w mediach Ci powiedzą, to nie Marion jest głupia tylko TY.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones