Marion Cotillard

7,9
33 294 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marion Cotillard

20/10

użytkownik usunięty

BOSKAAA! Cudowna! Więcej ról! Więcej nominacji! W górę rankingu na filmwebie!

Jeśli Cruz dostała nominację za "Nine" (chyba z rozpędu), to Cotillard powinna dostać statuetkę. Trzymam kciuki za "Take it all".

To siódme miejsce w rankingu "top świat" czy "top 100" to pewnie największy sukces w jej karierze, nie ma co. Przypuszczam, że sama zakłada coraz to nowe konta i klika na dziesiątki, bo nikt by na nią nie zagłosował.

Nie wiem dlaczego ten sarkazm? Jeśli ty jej nie lubisz ok, ale nie zaprzeczysz że w swoim dorobku ma kilka wspaniałych kreacji!
Możesz nie lubić jej stylu, wyglądu, dźwięku jej głosu, ale to nie upoważnia cię do obrażania osób, które na nią głosowały.
Mój głos 8/10

użytkownik usunięty
asmi_s

Błagam, ja ją kocham! Uwielbiam jej styl, wygląd, głos, wdzięk i talent! Sarkazm odnosi się do dyskusji poniżej, które dotyczą zasadności jej miejsca w jakimś durnym rankingu. Pozostałe emocje są ekstatyczne, nie sarkastyczne. Dla ułatwienia lektury rozdzieliłem jedno od drugiego przerwą między akapitami. Pozdrawiam;)

Cóż w takim razie przepraszam za pochopne najście:) odebrałam ten post jakoś tak inaczej...

uwielbiam ja!! jest świetna w każdym calu! świetna gra aktorska, wspanialy
akcent :) piękna uroda! czekam na kolejne filmy z jej udziałem. ona ma "to
coś" w sobie ze nawet grając epizod wprowadza fascynujący klimat. jak dla
mnie świetna! życzę jej wielu sukcesów!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones