Marion Cotillard

7,9
33 381 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marion Cotillard

Taka kobieta to skarb,dla każdego mężczyzny......

Sebastian_19

uzasadnij ten wywód, bo trochę bezsensowny ten wpis...

Binula

Chodzi mi oto,ze jest piekna,inteligentna i gdybym ja mial taka dziewczyne,nigdybym jej niezostawil....

użytkownik usunięty
Sebastian_19

Może jak nauczysz się troche kultury i przy okazji zmienisz gust względem samochodów to będziesz miał kiedyś taką piękną i inteligentną dziewczynę... choć ja osobiście wątpie:)

użytkownik usunięty
Sebastian_19

a propos inteligencji Merion to proponuje przeczytać troche wywiadów z tą panią - bzdety jakie wygaduje choćby na temat 9/11 po prostu wzbudzają odrychy litości nad jej głupotą:)

Ok.Dzieki!Napewno przeczytam!

Sebastian_19

ej, ale pomijając te wszystkie kwestie związane z 9/11 i rzekomym podrywaniu johnnego deppa, to trzeba powiedzieć, że to chyba największa ślicznotka od czasu kobiety, którą byłem w poprzednim wcieleniu. a fajna była, mówię wam!
ta buźka, te oczka, wszystko cud malina - po prostu urok, słodycz, brązowowłose słońce na dwóch nogach. chciałoby się ją tak wziąć i porządnie wytulić.

tylko właśnie podobnie jak eva green psuje się makijażem trochę, przy czym marion bardziej to szkodzi. w jej wypadku im naturalniej tym lepiej moim zdaniem.

zresztą francuskie aktorki wymiatają pod względem urody. dużym plusem jest oczywiście także fakt, że często rozbierają się w filmach, co jest oczywiscie prawdziwym powodem dla którego kino europejskie jest tak cenione*

* to był żart, ale wcale nie odległy od prawdy.

Rafalek

"ta buźka, te oczka, wszystko cud malina - po prostu urok, słodycz, brązowowłose słońce na dwóch nogach. chciałoby się ją tak wziąć i porządnie wytulić." - znaczy się, to było o marion, nie o kobiecie, którą byłem w poprzednim wcieleniu.

konstruowanie sensownych wypowiedzi z trudem mi przychodzi ;]

Rafalek

A o co chodzi z jej wypowiedziami na temat 9/11 ??? Co dokładnie powiedziała ???

jetli22

Piękna kobieta w Taxi świetnie zagrała :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones