Marion Cotillard

7,9
33 369 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marion Cotillard

Aktorka z niej dobra

użytkownik usunięty

ale szkoda, że się sprzedała...

prawda!! wystąpiła w jakiejś reklamie banku, tylko nie pamiętam jakiego, wie ktoś?

użytkownik usunięty
Milady

ona sprzedała się Diorowi, podpisała z nimi szesciocyfrową umowę na to, że będzie nosiła ich sukienki, i reklamowała je ;/

to musiało mi się coś pomylić^^ w sumie wiesz, Ty patrzysz na to tak, a ja bym się nie obraziła, gdybym miała chodzić w sukienkach Diora i jeszcze na tym zarobić

użytkownik usunięty
Milady

To zależy, kiedy się to zdażyło, gdyż ostatni o ta firma potrzebowała taunku.

Milady

Zapewne chodziło Ci o Juliette Binoche.

_agata_filmweb_

No i co w tym takiego? Kto by nie chciał nosić sukienek od sławnego projektanta i jeszcze brać za to kasę? Ja bym się nie zastanawiała.

użytkownik usunięty

e tam, ja kupiłem ją i jestem zadowolony :D

Większość aktorów w tych czasach występuje w reklamach.

użytkownik usunięty
Anaissa

Charlotte Gainsbourg i Jennifer Connely to aktorki, które się nie sprzedały. Nie opieram tych zarzutów na kilku widzianych reklamach, tylko dosc sporo czytalam i ogladalam wiele dokumentow na ten temat, wiec nie sadzcie ze rzucam te slowa od tak sobie

Jennifer Connelly brała udział w kampanii marki Balanciaga !

użytkownik usunięty
m_anna

Dobrze o tym wiem, i było wspomniane w dokumencie, że Jennifer pozostała wierna właśnie marce Balenciaga.

Wszyscy polacy to jedna rodzina...skąd w was tyle zazdrosci...niech by któryś/aś z was miało szanse to też by się "sprzedało" Taki jest już ten biznes. Obudźcie się.

wsrh666

zgadzam się.
zresztą wkurzają mnie takie teksty, że "dobra z niej aktorka ale się sprzedała". i co z tego? gdyby się nie tzw. "sprzedała" to byłaby lepszą aktorką? takie gadanie nie ma sensu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones