Marion Cotillard

7,9
33 294 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marion Cotillard
siukuluku

czy tylko mi ona przypomina Christinę Ricci? ;>

xxelka

Tak, Tylko Ci.

siukuluku

Ricci jest ładniejsza, bynajmniej dla mnie.

bourgeoise

Chyba przynajmniej:P

siukuluku

Według mnie Marion i Mila Kunis to dwie najładniejsze aktorki z całego świata. Do tego Marion świetnie gra i może naprawdędobrze zapisaćsięw historii kinematografi :)

Indy_6

Zgadzam się z Tobą w 100%

Obie są prześliczne, choć dodałbym jeszcze Natalie Portman która również jest piękna kobietą

siukuluku

Nie tylko jest najładniejszą aktorka ale z obecnego pokolenia najlepszą dla mnie jest ona numerem 1 i takie miejsce powinna zajmować na filmwebie ale może zagra jeszcze kilka swietnych ról i doczekam się jak bedzie przewodzić w rankingu najlepszych aktorek

juras1073

dobrze juras, że tylko dla ciebie najlepsza. jak dla mnie ranking pierwszej 3 jest ok, moze troche w innej kolejności, ale jest ok. ona mogłaby byc na miejscu 4-5.

Eryniae

Mi też pierwsza 3 odpowiada przynajmniej Meryl i Helena bo Portman widziałem trylko w Leonie więc nie wydaję oceny a co do Marion Cotillard uważam że ona kiedyś bedzie najlepsza przed nią jeszcze wiele mam nadzieje wspaniałych ról

siukuluku

mamy się uczyc od niej czego niby? bo nie rozumiem teog stwierdzenia, mamy się uczyc urody? idiotycznie napisany post siuku coś tam.

siukuluku

Każdy jest piękny jak ma tonę make-upu na pysku ;d

hellodear

http://www.youtube.com/watch?v=UlQ5d9bEYH8 zobacz sobie jak Marion wygląda pięknie bez make-upu........................
Pozdro -.-

Robertul

Dla mnie bez make-upu jest zwyczajną kobietą. Również cieplutko pozdrawiam -.-

Robertul

nie wiem czemu, ale na tym filmiku, bez make-upu przypomina mi.... Donalda Tuska :O!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Robertul

Niestety, ale Marion bez make up'u wygląda zwyczajnie, żadnej rewelacji, a wręcz widać jej zmęczenie. Nie mówię tak z żadnej zazdrości, bo jest świetną aktorką i osobiście uznaję ją za ładną kobietę, ale bez makijażu prezentuje się po prostu przeciętnie :)

użytkownik usunięty
hellodear

Marion Cotillard nie ma pysku, nie wiem co masz ty, ale ona na pewno nie

aha

siukuluku

Noooooooooooo, zgadzam się - jest przepiękna

siukuluku

no, tylko tego pryszcza na środku czoła mogłaby wycisnąć.

Mloda_Sowa

Mamy się uczyc urody?

siukuluku

Jak ci się Polki nie podobają to proszę bardzo wyjedz do Francji.

siukuluku

jest przeciętną kobietą, z twarzy przypomina spracowaną kobiete która całe życie siedzi przy maszynie do szycia :-)
ma braki z wychowania fizycznego :-) no ale kamera wszystko zmieni i te typowo dokumentalne ujecia tak strasznie przesycone (mam na mysli ten film wyzej), kamera wiele zmienia czego nie widzicie... ;-) ja mam na nia uczulenie, co w niej jest takiego pięknego? Mógłby ktoś mi odpisać i podać ze szczegóły jej niesamowitej urody? Ma takie zmęczone oczy . . .

Mila Kunis jest 100 razy pieknięjszą kobietą

luki29

Kunis i Cotillard
http://images.cheezburger.com/completestore/2010/9/9/0248c666-50ca-48ff-bc53-e2d c575803bd.jpg
http://images.cheezburger.com/completestore/2011/1/26/316d4a4e-b9a3-44de-b872-75 b92f5452bc.jpg
http://images.cheezburger.com/completestore/2011/1/3/7474e761-8e9d-474a-84d9-089 ddcffaa08.jpg

luki29

Są BARDZO podobne, ale znacznie bardziej podoba mi się Marion. Uroda Kunis jest moim zdaniem nieco bardziej wulgarna.

użytkownik usunięty
siukuluku

Nom, mi też się podoba ta aktorka. Po prostu lubię taki typ kobiet. Nie muszą mieć wielkich balonów i perfekcyjnego ciała. Nie dbam o to. Najważniejsza jest zmysłowość, tajemnica, to coś. Dla mnie wulgarność jest odpychająca, tak samo typ babo - chłopa.

siukuluku

duzo osob twierdzi, ze jestem jej sobowtorem :) ciesze sie, bo jest piekna :)

użytkownik usunięty
siukuluku

"Ależ ona jest piękna! Dziewczyny, uczcie się od niej!"

Gratuluje inteligencji.

siukuluku

Ja również gratuluję inteligencji. Powiedz może jeszcze chociaż jak można się nauczyć urody?

siukuluku

chętnie nauczyłabym się tak jak koleżanki wyżej, ale nie wiem jak urody można się nauczyc:) A już pomijając to- moim zdaniem jest najpiękniejszą współczesną aktorką.

siukuluku

nie wszyscy otrzymują tak niezwykłą urodę jak Marion, jest nie tylko piękna, ale i wybitna w swoim fachu ;)

siukuluku

jak człowiek ma się nauczyć mieć ładną twarz? 0_0

kickyourdaddy

Tak, żeby ładniej wyglądać.

siukuluku

Zgadzam się z autorem wątku,ALE urody niestety się nie da nauczyć :) Dla desperatek są kliniki chirurgii plastycznej :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones