Marion Cotillard

7,9
33 378 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marion Cotillard
aviatorka_06

według mnie tamto zdjęcie było fatalne, to nieznacznie lepsze ;)

aviatorka_06

Kobiety maja dziwny gust , jestem facetem i szczerze to wg mnie jest straszna jakis dziwny nos wylupiaste oczy do tego plaska deska ale przynajmniej nadrabia dobrym aktorstwem ale napewno co do urody nie ma sie czym zachwycac

karayoken

Jest przepiękna! Ma bogate spojrzenie i aktorką jest doskonałą. Obejrzyj Niczego nie żałuję, Wrogów Publicznych, czy Nine.

Indy_6

uwierz mi ogladalem te filmy inaczej bym sie nie wypowiadal nie widzac jej tu i tam , tak w ogole aktorzy w filmie wygladaja 2x lepiej niz w rzeczywistosci a to za pomoca make up'a , mi sie kompletnie nie podoba ale wierze ze ma ona swoich fanow nie mniej jednak skoro wg mnie wyglada tak kiepsko w filmach to wole jej nie widziec w rzeczywistosci

karayoken

uuu co do "deski" to się nie zgodzę.. zobacz zdjęcia z "Rust and bone".. Marion ma czym "oddychać" :D
widać lubisz kobiety w stylu Pameli Anderson :D niestety też mam "dziwny gust", bo jak dla mnie, ta kobieta jest szaleńczo atrakcyjna :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones